D-SMART’ı 3 Ay Taahhütsüz Kullanabilirsiniz!

0

Kampanya 03-Ocak-28Şubat tarihleri arasında yapılacak yeni D-SMART TV aboneliğinde geçerli olacaktır.

Abone aktivasyondan itibaren 90 gün boyunca, 40TL iç kurulumu ödemek kaydıyla herhangi bir taahhüt iptal bedeli yansıtılmadan aboneliğini sonlandırabilir. 91. günden itibaren aboneliğin taahhütü dolmadan iptali durumunda, iptale kadar geçen sürede sunulan indirim ve avantajlar aboneye faturalanır.

Üst taraftaki yazı D-SMART’ın sitesinden alınmıştır.

Ana paket olarak “Hoş Geldin” paketini almak zorunludur. Aylık bedeli 19TL olup, üstüne Aile Spor, Film Dizi ve Mega paketleri eklenebilir.

D-SMART On-line satışta üye formuna göre 2002 yılında doğmuş olanlar abone olabiliyor 🙂 Tabii ne kadar doğru bilemiyorum çünkü reşit olmadan bir şeyi kendi üstünüze almanız evebeyn izni olmadan olanaksızdır.

On-Line üyelik formunu doldurduktan sonra, “İşlemi Tamamla” butonu olacak bende gözükmedi sizde gözükürse ne ala. O butona tıklıyorsunuz, D-SMART Kurulumu yapılmak üzere, sizden randevu alınması adına telefonunuz rahatsız edilecektir. Ardından verdiğiniz tarihte D-SMART HD uydunuz, SMART Kart’nız ile birlikte evinize getirilip, kurulum yapılacaktır. Paketleri alabilmek için 24 ay taahhüt vermek lâzımdır. İlk 3 ay cayma hakkına sahipsiniz ayrıca ve ayrıca D-SMART aktif edildikten sonra 7 gün içerisinde 0850 266 0 266’yı arayıp hiç bir cayma bedeli ödemeden aboneliğinizi kapattırlabilirsiniz.

D-SMART On-Line-SatışOn-Line üyelik: “18 yaş ve üzerindeyseniz abone olabilirsiniz”

İletişim:emre@teknokroki.com

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz