Cinemaximum: Turkcell Platinum ScreenX!

0

“Turkcell Platinum ScreenX ile DÜNYAYI GENİŞLET!” sloganı ile anlatıma başlayan Cinemaximum, güzel bir projeye imza attı. Turlcell  sponsorluğu ile dünyadaki ilk çok perde teknolojisi Cinemaxium Kanyon ve Cinemaximum Akasya’da sinema severleri bekliyor!

ScreenX hakkındaki bilgileri siteden aktardım.

“Ortadan iki yandaki duvarlara devam eden ekranları ile, sinema salonu içerisinde maksimum genişlikte bir ölçü ortaya koyuyor. ScreenX, sinema salonunu bir perdeden daha fazlası haline getiriyor. Üç perdeden oluşan bu yaratıcı görsel fikir, dünyada sadece ScreenX’e özel. Maksimize edilmiş görüntü büyüklüğüyle, daha zengin bir hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Sinema salonu sizler için gerçek bir film sahnesine dönüşecek.

Güney Kore Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Sanal Gerçeklikte Öncü Proje” seçilen ve dünya sinema sektöründeki standartları yıkma amacıyla dünyaya açılan ScreenX, Güney Kore, Çin, Tayland ve Amerika’dan sonra şimdi Türkiye’de!

Turkcell Platinum ScreenX teknolojisini, 27 Mayıs’tan itibaren Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Akasya’da deneyimleyebilirsiniz.”

Şu anlık İstanbul’da ikamet edenler deneyebilecekler. Biri Cinemaxium Kanyon biri de Cinemaximum Akasya.

Biletleri  16 Haziran 2017’ye kadar 25 TL’den alabileceksiniz. Bence kaçırmayın. Biletleri bayağı pahalı olacaktır. 16 Haziran’dan sonra.

Link: https://www.cinemaximum.com.tr/teknolojiler/turkcell-platinum-screenx

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; mutlu pazartesiler.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz