Beşiktaş JK dijital bağış kampanyası kapsamında bugün saat 17.00 de bağış toplanmaya başlandı. Yüz yılı aşkın köklü tarihi olan kulüp, dijital ortamdan taraftarlarının fotoğraflarını yayımlayacak. Bugün saat 15.00-15.30 arasında Vodafone Park Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısında uygulama ve web sitesi tanıtıldı. BJK Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, ikinci başkan ve futbol A Takımının Ersin Destanoğlu ve Cyle Larin futbolcuları yer aldılar.

Beşiktaş JK dijital bağış bırakmam seni

Projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, geçen yıl başlattıkları “Bırakmam Seni” kampanyasının tarihi noktaya gelmesi için taraftarın vereceği katkının önemli olduğunu belirterek, “Bu katkıya ihtiyaç duyduğumuzu, taraftarların destekleriyle yürüyebileceğimizi, kulübü daha yukarılara çekebileceğimizi söyledik. ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına devam ediyoruz. Biz bırakmıyoruz, bu seferkinin adı ‘Kartal Pençesi’ ve bugün saat 17.00’de devreye girecek.” diye konuştu.

Tüm Beşiktaş taraftarını destekleri ve keyif almaları için projeye katkı vermeye davet eden Çebi, “Bir takımın atanı da tutanı da iyi olacak. Ersin ve Larin de burada. Atan da burada tutan da burada.” ifadelerini kullandı.

“birakmamseni.org” internet sitesi üzerinden projeye katılan taraftarların fotoğraflarına; her birinde 1903 kişinin yer alacağı toplam 1903 bloktan oluşan dijital Kartal Pençesi tribününde yer verilecek.

Dijital tribündeki her koltuğun ücreti ise 20 lira, 5 dolar veya 4 euro şeklinde belirlendi. Taraftarlar, koltuk adeti seçerek istediği sayıda koltuk için destekte bulunabilecek.

Bu arada sadece Kartal pençesi pozu verilmiş gerçek fotoğraflar onaylanacak.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz