beIN MOVIES COMEDY Mayıs Ayı Boyunca Digiturk Abonelerine Ücretsiz!

0

Digiturk kutunuzun 1. kanalı olan DIGI’de ücretsiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Geçen ay Turk kanalı varken bu ay Comedy kanalı mevcut. HD servisiniz varsa ve HD kanallar öndeyse 9 değilse, 309. kanaldan ulaşabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri’nden aldığım bilgiye göre 1 Mayıs 08:50 tarihinde açılan kanal ay sonu şifrelenecek olup, yerine başka kanal açılacak.

 kanalın logosu budur. Digiturk Film Paketi ile şifresi açılacaktır. Aylık bedeli 18 TL taahhütlü, 24 TL taahhütsüz fiyattır.  Digiturk faturalarınız Öde/İzle sistemiyle kesilmekte olup, 30 gün + faturaya kalan gün sayısı hesaplanarak faturanıza eklenecektir. Bir sonraki faturanızda normal 18 ise 18 24 ise 24 eklenerek devam edecektir. Bir paketi bir fatura dönemi geçmeden çıkartamazsınız. Bu gece fatura kesilecek. 3’nde alırsanız 60 günlük ücret yansıyacaktır. 18*2 = 36, 24*2= 48 TL. Bugün alırsanız 31 günlük bir fatura kesilecektir. Kanalı izlemek için, sadece Digiturk kutunuzdan 1’i açmanız yeterlidir. Önemli uyarı: Bu kanal beIN CONNECT ile çalışmamaktadır. Sadece kutu yayını “DIGI” için açılmıştır. beIN CONNECT’den açmak isterseniz, Film Paketlerinin fiyatlarını sunar ve isterseniz onay SMS’i ile üye olabilirsiniz. Digiturk Müşteri Hizmetleri ile üyelik için: 0212 473 73 73 eğer DIGIVIPCLUB üyesiyseniz: 0212 473 73 74’ü arayarak kayıtlı üyelik veya GSM nosunu girip anında operatöre bağlanabilirsiniz!

DIGITURK Paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutuyor.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi haftalar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz