n11.com 11 Kasım Kampanyası

Binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan online açık pazar platformu n11.com, Türkiye’de günlük satış rekorları kırdığı “Yılın Alışveriş Günü 11.11”in 2018 kampanyasını yeni bir reklam filmi ile duyuruyor. Jingle’ını Ayşe Hatun Önal’ın seslendirdiği reklam filmiyle bu yıl herkes ‘kupon zengini’ oluyor.

Her gün n11.com’u ziyaret ederek fırsatları toplayan üyelerin, 11 Kasım’a ‘kupon zengini’ olarak gireceğinin ve otomobil dahil milyonlarca ürüne sürpriz indirimlerle ulaşacağının eğlenceli bir tonda anlatıldığı kampanya filminde, yüksek tempolu müzik ve danslara birbirinden renkli sahneler eşlik ediyor. Heyecan dolu geri sayımın sonlandığını müjdeleyen ‘siren’lerin çalmasıyla ‘Yılın Alışveriş Günü 11.11’ kutlamaları başlıyor ve coşku zirveye çıkıyor.

11 Kasım tarihinde aktif olacak kuponlar satışa sunulmuş durumda. Alacağınız kuponlar 11 Kasım saat 00.00 itibarıyla aktif olacaklar.

Daha fazlası için teknokroki.com adresinde. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz