Apple Cihazlarda Mobil Ödeme İle Netflix Üyeliği Almak!

0

Merhaba sevgili öğrenciler! Neden bu girişi yaptığımı yazımızda anlayacaksınız. Öncelikle iPhone’da illa ki 8, 7, se, 6s gibi modellere sahip olmaya gerek yok. Bugün sizlere (Turkcell) mobil ödeme ile abonesi olmayı göstereceğim. Nasıl mı? Başlığı okuyup gelenler Apple kullanıcısysa zaten biliyordur yöntemi. iTunes; iPhone, iPad, iPod gibi cihazlara faturalandırma sağlar. Şu an Türkiye’de Apple ile Turkcell anlaşmalı olduğu için iTunes’da sadece Turkcell mobil ödeme geçiyor. Faturasız hatları bilmiyorum ama faturalı hatlarda %100 oluyor. İlk ay bedava kampanyasını alıyoruz. Eğer 4 ekran gerekliyse 4K paketini alın deneme biterken iTunes’dan aboneliği iptal edin. Günü gelince yayın kesilir ücret alınmaz. Ben 2 Ekran HD paketini yaptım denemede. 26 Nisan’da ücreti tahsil etmemesi için 25 Nisan’da iTunes’dan iptal etmelisiniz. 

  

Netflix Hesap Bilgisi

iTunes Üzerinden Üye Olmak!

Ayrıca iPhone, iPad gibi cihazlardan üye olursanız plan değişikliği ya da iptal için windows bilgisayarınız varsa yazılımı kurup oradan iptal edebilirsiniz. iPhone’u olan bir tanıdığınızın cihazına indirin ve tandığınızdan Apple kimlik bilgilerini isteyin. Deneme bitince devam etmek isterseniz tanıdığınızın ya da kendi kimliğinize Turkcell hat bilgilerinizi girin. Turkcell ödemeyi sizin adınıza iTunes’a, iTunes’da Netflix’e iletecek böylece yayınlarınız kesilmeyecek. Kart ile ödeme yapmak isterseniz iTunes üyeliğini iptal edin Stranger Things dizisinin birkaç bölümünü okulda izlediğimden dolayı platformaolan ilgim arttı. Deneme bitince dizinin 3. sezonu başladığında yeniden alabilirim belki.Not: 🙂  Sırf bu dizi için platforma üye olunur. SD kalite de bile tatmin edici görüntü sunuyor. 1 aylık deneme al sonra 18 TL öde diziyi 2 ayda bitir. Yavaş yavaş sakince emin olun değecek.

netflix uyelik panel

NETFLIX ÇOCUK İÇERİKLERİ

Eğer küçük kardeşiniz varsa veya izlemek istiyorsanız https://netflix.com/kids adresine gidin. ÇOCUK profili ile bu içerikleri izleyebilirsiniz. Ayrıca yeni profiller açabilirsiniz.

TEK PLAN BİRDEN ÇOK BİREY

Ailecek 1 ekran planını tek tek girerek dönüşümlü kullanma imkânı var. SD den memnun olursanız örneğin: Ali, Veli, Salih gibi isimlerle profiller açarak tek tek sırayla yani giriş yapıp Netflix’in tadını çıkartabilirsiniz.

Netflix’i indirmek için;

https://itunes.apple.com/us/app/netflix/id363590051?mt=8

Herkese iyi seyirler.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz