Amazon 2021 yılbaşı hediye seçim
Amazon 2021 yılbaşı hediye seçim

Amazon Türkiye, yeni yıl hediyesi telaşını giderecek “Yeni Yıl Hediye Rehberi”ni duyurdu. Teknoloji meraklılarından oyun severlere, kitap kurtlarından evine özen gösterenlere, hobi arayanlardan modayı takip edenlere, aktif yaşayanlardan bakımına düşkün olanlara, miniklerden sevimli dostlara, lezzet tutkunlarından yeni yılı evde karşılayacaklara kadar birçok farklı ilgi alanına hitap eden farklı kategoriler altında hediye seçenekleri sunan Amazon.com.tr Yeni Yıl Hediye Rehberi, her bütçe ve zevke uygun, tüm aile bireylerini gülümsetebilecek hediye alternatiflerini hızlı ve güvenilir teslimat ayrıcalığıyla müşterilerle buluşturuyor.

Amazon Prime üyeleri ayda sadece 7.90 TL’ye herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimat seçeneklerinin, Prime Video ile ödüllü film ve TV dizilerine sınırsız erişim ve Prime Gaming ile bütünsel bir oyun deneyiminin keyfini Yeni Yıl döneminde de çıkarmaya devam ediyor.

Amazon Türkiye’nin Yeni Yıl Hediye Rehberi ile müşteriler ister ceplerine uygun bütçe aralığını ister kişiselleştirilmiş kategorilerden birini seçerek en iyi alternatiflere hızlıca ulaşabiliyor. Doğru hediyeyi seçmekte zorlananlar ise kişiselleştirilebilir Amazon e-hediye kartları seçeneklerinden faydalanabiliyor.  

Detaylı bilgi için: amazon.com.tr/YeniYılHediyeRehberi 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz