Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Ramazan Kampanyaları-2018!

0
Turk Telekom - Turkcell - Vodafone Ramazan Kampanyaları

2018 Ramazan Ayı’na özel ücretsiz kampanyalar tabii ki de var. Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş. ve  Vodafone A.Ş. bu sene de ramazana özel internet faydası sundu.

TÜRK TELEKOM 2018 SAHUR PAKETİ

Türk Telekom aboneleri, yine geçen sene olduğu gibi bu ayda sahur boyunca 10 GB paket alabilecek. Faturalı hattı olanlar ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler. Faturasız hatlarda takip eden mayıs ayında yükleme yapılması gerektiğini biliyorum. 444 1 500, Türk Telekom Bayiilerinden bilgi alabilirsiniz. Paket dün itibariyle başladı. 02.00 – 06.00 arasında geçerli.

Bu saatler dışında 2G/3G/4G/4.5G(LTE) türünden kullanım yapan aboneler, standart tarifelerinden ücretlendirilir, varsa internet paketlerinden düşer.

Almak için SAHUR yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. TÜRK TELEKOM başlıklı SMS gelince kullanıma başlayabilirsiniz.

TURKCELL ÖZEL RAMAZAN KAMPANYALARI

TURKCELL Bireysel/Kurumsal Faturalı/Faturasız tüm aboneleri; BiP’e üye olup, Ramazan Kampanyası (Keşfet) ücretsiz takip ettikleri andan yaklaşık 10-12 dakika sonra internetlerinin iki katına çıktığı mesajı veriliyor. Uygulama paketleriniz varsa onlarda katlanıyor.

Kampanya için; BiP’e giriyoruz. Aşağıda önce görselli anlatım var, görsel çıkmayan arkadaşlar; aşağıdaki yazıları takip etsin. Aşağıdaki arama yerine gelince Ramazan yazın en üstte yer alan yazının yanındaki Takip Et‘e basın.

BİP Ramazan Kampanyaları

Aşağıdaki görselde olduğu gibi yazınızı aldıktan sonra; hattınıza hem bu kanaldan mesaj, hem de TURKCELL’den SMS gelecektir. BiP’te geçerli paketiniz varsa benim gibi (1 GB) 2 GB olacak, mevcut paketiniz de 1 GB’den 50 GB’ye kadar DATA varsa iki katı olacak. Mesela Platinum 18 GB abonesi iseniz 36 GB kullanım hakkınız olacak bu ay.

bip-kampanya-katilimi

BiP’i açınca en alt kısımda Keşfet yazısına basıyoruz. Arama kutucuğuna Ramazan yazmamız yeterli, en üstte yer alan Ramazan 4.5G kampanyasının yanında yer alan Takip Et butonuna basıyoruz. Faydalarımız; 10-12 dakika içerisinde tanımlanıyor.

Gelecek olan SMS: “Paket adınıza göre, internet miktarınıza göre katlanacak veri değişecektir.”

Turkcell Ramazan Kampanyaları teyit SMS

Turkcell için bunları yapmanız yetiyor, BiP’teki kanalı takip ederek var(sa) başka bir kampanyaya da katılabilirsiniz.

VODAFONE RAMAZAN KAMPANYALARI 2018

Vodafone Telekomünikasyon’nun sunduğu kampanyada normal internet yer almamaktadır. Vodafone Pass servisinde geçerli ücretsiz kullanım sunulmaktadır. Detaylar şöyle;

Yanıtın sonunda Eda yazdığından seziyorum, Eda Hanım’a teşekkürler. Google’da arama yaptıkça bulamıyor, sizlere sunamıyordum.

Vodafone Ramazan Kampanyaları

Linke girince böyle bir site bize ‘selam’ veriyor.

Vodafone Pass Ramazan Kampanyası

Ramazan’a özel iki PASS paketlerinden birisi bir hafta ücretsiz sunuluyor.

O da bu şartlar doğrultusunda;

vodafone-pass-paketleri

Tüm detaylar için;

TURKCELL; https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-ramazan-kampanyasi-2018

VODAFONE; http://www.vodafone.com.tr/ek-paketler/vodafone-pass.php#faturasiz#faturasiz-haftalik

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz