Honor Watch GS Pro kutudan çıkıyor! İlk Bakış (VİDEO)!

0
Honor Watch GS Pro

Bu videoda Honor Watch GS Pro akıllı saat modelini kutusundan çıkarıyoruz ve ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz.

Akıllı saat modeli yapısı itibarıyla klasik saat tasarım hatlarına sahip. Yuvarlak tipteki saatlere benzer yapıda olan modelde iki adet paslanmaz çelik buton bulunuyor.

İncelemesini gerçekleştireceğimiz modelin rengi Kömür Karası. Kireç Beyazı ve Kamuflaj Mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği daha bulunuyor. 14 farklı MIL-STD 810G askeri testten başarıyla geçen saat modelinin pil performansı da başarılı.

Kısaca özelliklerinden de bahsedecek olursak GPS özelliği öne çıkan detayları arasında. Rotadan dönüş özelliği sayesinde kaybolduğunuzda yolunuzu bulmanızı sağlıyor. Bunu sağlayabilmek için içerisinde çift uydulu bir GPS sistemi mevcut.

Honor’un belirttiği rakamlara göre günlük kullanımda 25 güne kadar pil ömrü sunuyor. Yoğun kullanımda ise 14 güne kadar pil ömrü sunabiliyor. GPS modu açık olduğunda 100 saate kadar pil performansı sunabiliyor. hem GPS açık hem performans modu aktif olduğunda ise 40 saate kadar pil performansı sunabiliyor. Yüzden fazla spor modu desteği bulunuyor.

GPS özelliğine ek olarak Honor Watch GS Pro, 24 saat kalp atış hızı takibi, uyku tabiki, kandaki oksijen miktarı ölçümü, stres takibi gibi özelliklere sahip.

Üzerisinde yer alan yerleşik mikrofonu ile eşleştirdiğiniz akıllı telefonuza gelen çağrıları saat üzerinden yanıtlayabiliyorsunuz. Yerleşik depolama birimi içerisine müziklerinizi aktararak telefonunuzdan bağımsız olarak müzik çalmanız da mümkün. Bluetooth üzerinden kulaklılarınızı da bağlayabiliyorsunuz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz