Anker Soundcore Life Q30 kulaklık incelemesi!

0
Soundcore Life Q30

Teknokroki’den herkese merhaba! Bu videodaki konuğumuz Anker Soundcore Life Q30 kulaklık modeli oldu.

Anker Soundcore Life Q30 kulaklık modelinin tasarımına baktığımızda plastik malzemeye sahip olmasına rağmen kalitesiz bir görünüme sahip değil.

Anker Soundcore Life Q30 özellikleri

Kısaca özelliklerine de baktığımızda Soundcore Life Q30 modeli başarılı bir ANC deneyimini bizlere sunuyor. ANC (Active Noise Canceling) özelliği hakkında da kısaca bilgi vermemiz gerekir ise “Aktif Gürültü Engelleme” olarak isimlendirebiliriz.

ANC (Active Noise Canceling) Nedir?

ANC desteği bulunan ürünler, üzerlerinde yer alan mikrofonlar yardımıyla kulağınıza dışarıdan ulaşan seslerin tersi frekansta bir ses üreterek dış ortam gürültülerinin – yani seslerinim – sizi rahatsız etmesini engelleyen bir teknoloji olarak kısaca açıklayabiliriz.

Bu desteğin bulunduğu kulak üstü kulaklıklar kulağı saran yapıda olmaları sayesinde de bir miktar izolasyonu özellik aktif değilken de sunuyorlar.

Kullanım modları

Anker Soundcore Life Q30 modelinde üç farklı kullanım modu bulunuyor. Normal, transparan ve ANC şeklinde. Tranparan mod aktif olduğunda dışarıdan gelen sesleri daha net bir şekilde duyabiliyoruz. Şeffatlık modu da diyebiliriz bu seçeneğe. Normal mod aktif olduğunda standart bir kulaklıktaki deneyimi yaşıyoruz. Ancak içerisinde yer alan 40nm ses sürücüleri ile kaliteli bir ses deneyimini bizlere sunuyor.

Diğer detaylar ve kutu içeriği için videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi izlenceler…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz