Huawei üç ayda 10 milyon EMUI 11 kullanıcısına ulaştı

0
Huawei EMUI 11 Kullanıcı Sayısı
Google News Abone Ol

Huawei, Eylül ayında gerçekleştirdiği Huawei Geliştiricile Konferansı’nda yeni arayüzü EMUI 11 sürümünü duyurmuştu. Duyurulmasının üzerinden 3 ay geçmesine rağmen firma bir kilometre taşını geride bıraktı.

Huawei resmi Weibo hesabı üzerinden 10 milyon EMUI 11 kullanıcı sayısına ulaştığını belirtti. Ancak bu sayının beta programındaki kullanıcıları da kapsadığını düşünüyoruz. Bu konuda firmadan da bir bilgi gelmiş değil. Toplam 28 Huawei markası taşıyan tablet ve telefon EMUI 11 güncellemesi alacak. Küresel pazarda bu rakam 19.

Huawei’nin paylaştığı veriler daha önceleri Honor markasının verilerini de içerebiliyordu. Ancak Honor, Huawei tarafından satıldığı için bu paylaşılan verilere dahil olduğunu düşünmüyoruz.

Huawei yaşadığı kısıtlama ve sorunlara rağmen kısa bir sürede 10 milyon kullanıcıya ulaşarak ne kadar güçlü bir marka ve memnun müşteri kitlesine sahip olduğunu bizlere göstermiş oldu.

Huawei ile ilgili daha fazla bilgiden haberdar olmak isterseniz Huawei kategorimizi takip edebilirsiniz. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz