Yarının Eğitimi Zirvesi’nde Monster Notebook Özel Ödülü

0

Eğitimde başarılı olmuş ülkeleri ve seçkin eğitimcileri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Yarının Eğitimi Zirvesi, 2-3 Kasım tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleştirildi. Dünyadan ve Türkiye’den eğitim ve teknoloji alanında uzman isimleri bir araya getiren zirvede konuşmacılar arasında Kanada’dan University of Waterloo Başkanı Prof. Dr. Feridun Hamdullahpur, Ontario Eyaleti Eğitim Bakan Yardımcısı Mary Jean Gallagher, Dubai’den Unilever Körfez Ülkeleri Genel Müdürü Cem Tarık Yüksel gibi isimlerin yanı sıra Monster Notebook yetkilileri de yer aldı.

Eğitimcilere ilham olmak, iyi uygulamaları keşfetmek ve eğitimin yarınlarını tasarlamak amacıyla düzenlenen zirvenin bu yıl ana teması Yarının Öğretmenleri oldu.

Zirve kapsamında ayrıca, “Yarının Öğretmeni” ödül töreni de düzenlendi.

Türkiye genelinde eğitimde fark yaratan öğretmenleri ödüllendirmeyi amaçlayan Yarının Öğretmenleri Ödülleri’ne Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce öğretmen ve proje başvurdu. Başvurular arasından seçilen ve örnek teşkil eden en iyi 10 proje ve öğretmene zirvede ödülleri takdim edildi.

Monster Notebook Özel Hediye

Projeleriyle ilk üçe girmeye hak kazanan öğretmenler Caner Sarıoğlu, Sezer Ortadağ ve Tuğba Harmankaya’ya özel ödül olarak ayrıca birer adet Monster Abra A5 Notebook hediye edildi.  Başarılı öğretmenler ödüllerini, Monster CEO’su İlhan Yılmaz’dan aldılar.

Monster Notebook Özel Hediye

Ödül töreninde konuşan Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz çalışmaları ve emekleri için yarının öğretmenlerine teşekkür etti. Yılmaz konuşmasında duygularını şöyle ifade etti, “Teknoloji geleceğimizi şekillendiriyor ancak Monster Notebook olarak bizim en değer verdiğimiz şey insan ve ben bunu ancak siz öğretmenlerimizin şekillendireceğine inanıyorum. Çocuklarımızın içerisinde zaten en yüksek düzeyde insanlık var, siz eğitimcilere düşen görev bu insanlığı korumak. Teknolojiyle insanlığımızı kaybetmeyelim, lütfen daha da ileriye götürelim

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz