BMI – Business School İstanbul! Türkiye’nin lider iş okulu!

0
BMI

Türkiye’nin lider iş okulu Business Management Institute (BMI), 2004 yılında bu yana akademik dünya ile iş dünyası arasında bir bağlantı noktası olarak faaliyet göstermekte.

BMI düzenlemekte olduğu genel katılıma açık ve kuruma özel eğitim programlarını, farklı uzmanlık alanlarına hitap eden 8 akademik birim altında gruplandırmıştır. İlgili uzmanlık alanları doğrultusunda, BMI 4 farklı hizmet alanında eğitim ve gelişim programları sunmaktadır; 

  • Open Platform (Genel Katılıma Açık / Uzmanlık Eğitim Programları)
  • Executive Education (Yönetici Gelişim Programları)
  • Summit & Conferences (Üst Yönetim Zirveleri & Uzmanlık Konferansları)
  • Custom / Corporate Programs (Kuruma Özel / Kurumsal Eğitim Çözümleri)

Bu yazımızda “Siber Güvenlik” ve “Proje Yönetimi” programları hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

BMI Siber Güvenlik

BMI Siber Güvenlik

Günümüzde siber güvenlik giderek önemini arttırmakta. Birçok uygulama için farklı şifre kullanma zorunluluğu ve belirli periyotlarda değiştirme gerekliliği bizleri zorlamakta. Bu nedenler benzer veya aynı şifrelere birden çok platformda kullanabiliyoruz. Bir mail veya sosyal medya hesabı ile birçok noktaya kayıt olabiliyoruz.

Bu anlamda belirli sistemleri bu tip kullanımlardan kaynaklı zafiyetlerden korumak adına siber güvenlik uzmanlığına ihtiyaç duyabiliyoruz. Özellikle kurumlar bu anlamda en çok zarara uğrayan noktalardan. Şirket içi bilgilerin dışa sızmasını önleyebilmek için bu teknik bilgiye sahip personelin bulunması ya da bu alanda faaliyet gösteren personele bu yetkinliklerin kazandırılması gerekliliği her geçen gün artış göstermekte.

BMI da Siber Güvenlik Programı ile bu konuda sizlere çözüm sunmakta. Eğitim hem fiziksel hem de online olarak gerçekleştirilebiliyor. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BMI Proje Yönetimi

BMI Proje Yönetimi

Program, global yaklaşımda önemli bir yer alan Project Management Institute (PMI) metodolojisi ile proje yönetimi yaklaşımı ve projelerde başarılı sonuçlar almak için gerekenler konusunda katılımcıları bilgilendirmeyi, temel yetkinlikleri kazandırmayı ve aynı zamanda PMI tarafından yapılan PMP (Project Management Professional) sınavını başarıyla geçebilecek katılımcılar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

BMI, Proje Yönetimi programı ile çalışanlarınızı uluslararası standartlara sahip sertifikasyona sahip proje yöneticileri olmalarını sağlayarak kurum bazında size katkı sunuyor. Eğitim ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hem kurum olarak hem de bireysel olarak katılabileceğiniz eğitimlerde BMI tecrübesi ile ilerlemek istediğiniz alana yönelik geçerliliği olan bir sertifika edinerek kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atmış olacaksınız.

BMI, bugüne kadar 600’den fazla kuruma, 30,000’den fazla katılımcıya sunduğu eğitimler ile yeni uzmanlıklar ve bakış açıları kazandırdı. Kazandırmaya devam ediyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz