Xiaomi Mi Smart Band ile iyi haberi verdi

0
Xiaomi

Ülkemizde de adından söz ettirmeyi başaran Çinli teknoloji şirketi, yeni ürünü ile geliyor. Xiaomi Mi Smart Band uygun fiyatıyla karşımıza çıkacak.

Akıllı telefon pazarında adından söz ettirmeyi başaran şirket, özellikle telefon yanına aksesuar yapmayı ve ekstra olarak kullanıcılara sunmayı seviyor.

Bir telefon kullanırken, yanında yine aynı markanın bir aksesuarını kullanmanız uyumluluk açısından daha avantajlı olacaktır.

Huawei IT Day etkinliğinde All Flash depolama çözümünü duyurdu!

Xiaomi Mi Smart Band geliyor

Xiaomi Mi Smart Band

Mi Band 4 bileklikten sonra uygun fiyatlı bir model sunmayı planlayan şirket, bu seferde Mi Smart Band için çalışmalarına devam ediyor.

Xiaomi Hindistan resmî Twitter hesabı üzerinden atılan bir tweette ilgili akıllı bileklik hakkında 16 saniyelik bir video yayımladı.

Videoda neredeyse hiçbir detayı vermeyen Xiaomi, kullanıcılarını merak içinde bıraktı. Kısa bir süre içerisinde detaylarının ortaya çıkması beklenen yeni bileklik için şimdilik diyebileceğimiz tek şey fiyat performans ürünü olacağı.

Tasarım olarak Mi Band 4’e benzeyeceği de düşünülüyor.

Son olarak gelecek ay yapılacak maratona katılan herkese hediye olarak verilecek olan akıllı bilekliğin adının Mi Band 4i olacağı iddia ediliyor. Yakın süreçte Mi Smart Band hakkında tüm detayların ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz