TCL Moveaudio Air Türkiye’de satışta

0
TCL MOVEAUDIO Air

Türkiye’de raflardaki yerini alan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklık; çevresel gürültü engelleme, 9 saate varan kullanım süresi ve müzik keyfi için 3 farklı ekolayzır modu gibi özellikleri uygun bir fiyatta bir araya getiriyor.

Farklı bütçelere hitap eden akıllı cihazlarıyla teknolojiyi herkes için demokratikleştirmeye devam eden TCL, birbirini tamamlayan deneyimler sunma vizyonu kapsamında yeni TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu.

Çevresel gürültü engelleme özelliği ile aramalar esnasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir iletişim sunan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklıkta, kristal netliğinde aramalar için arka plan gürültüsünü filtreleyen 4 mikrofonlu gelişmiş DNN AI ENC bulunuyor.

TCL MOVEAUDIO Air Türkiye'de

Kompozit titanyum 10 mm dinamik sürücüler sayesinde güçlü bas ile zenginleştirilmiş ses deneyimi de sunan TCL MOVEAUDIO Air, derin bas sesleri ve rafine tizleri ile müziklerin optimum konfor ve keyif ile dinlenmesini sağlıyor. Ayrıca en sık kullanım durumları için optimize edilmiş 3 farklı ekolayzır modu ile müzik dinleme deneyiminizi daha da zenginleştirebiliyorsunuz. Varsayılan Bas Güçlendirici Modu bas ağırlıklı müzik dinleme zevki sunarken Denge Modu ise, sesler arasında dengeyi artırıyor, Podcast Modu ise sesleri net bir şekilde öne çıkarıyor.
 
Tek şarjla 9 saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kulaklıkları 15 dakika şarj ederek 2 saat dinleme süresi elde edebiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 desteği sayesinde cihazınızla kolayca eşleştirebilirsiniz.

TCL MOVEAUDIO Air Türkiye fiyatı

TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklığın Türkiye için tavsiye edilen KDV dâhil satış fiyatı ise 1.399 TL.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz