Samsung kulaklık modeli görüntüsü ortaya çıktı

0
Samsung kulaklık

Samsung kulaklık modeline ait görrseller ortaya çıktı. Paylaşılan görsellerde kulaklığın tasarımı dikkat çekti. Buna ek olarak Note 20 ailesiyle birlikte tanıtılması bekleniyor.

Samsung kulaklık modeli için çalışmalar yürütüyor

WinFuture tarafından paylaşılan rapora göre, yeni kulaklık modelinin Bean koduyla adlandırıldığı görülüyor. Paylaşılan görsellere baktığımızdaysa bu ismin o kadar da garip olmadığını söyleyebiliriz zira aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere kulak içi kulaklıkların her bir teki, küçük bir fasulye tanesini andırıyor.

Zira beanin Türkçe karşılığı fasulye. Bu deyişle kulaklık modelinin adı “fasulye” olarak dikkat çekiyor.

Samsung Kulaklık modeli

Ayrıca WinFuture tarafından paylaşılan bilgiler de, kulaklığın iki küçük hoparlörden besleneceğini söylüyor. Bu bilgiler doğrultusunda kulaklığın ses kalitesinin daha verimli olması söz konusu olabilir. Mikrofonu da bulunan Bean, Bixby ile konuşma ve sesli arama yapma işlemlerinde kullanılabilecek. Ek olarak slikon olup olmayacağı da bilinmezliğini koruyor.

Kulaklığın pil ömrü ve tanıtım tarihi hakkında resmî bir bilgi yer almazken önceki model Galaxy Buds Plus modeline benzer olarak 149,99 dolardan satışa sunulması bekleniyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz