Galaxy Watch

Giyilebilir teknoloji pazarında birkaç tane yeni Galaxy Watch modeli görülecek gibi görünüyor. İki yeni model hakkında gelişmeler var. Henüz fazla detay yer almayan yeni seri G-Watch’ların model numaraları belli oldu: SM-R845 ve SM-R855.

Samsung Galaxy Watch yeni modeller geliyor

Galaxy Watch

Sertifikalı olarak doğrulanmamış da olsa iki modelin Wi-Fi, Bluetooth ve LTE yani 4G desteğine sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca Sertifika raporuyla birlikte; cihazın arka kısımı da netlik kazandı ve Samsung Galaxy Watch SM-R845U modelinin bazı önemli özellikleri ortaya çıkmış oldu. Bu özellikler arasında; 45mm tasarım, Gorilla Glass DX, 5ATM su direnci, askeri standart dayanıklılık ve GPS yer alıyor.

SM-R855 model numaralı saat içinse detaylı bir bilgi yer almazken, bu modelin bir alt seviye olarak gelebileceği konuşuluyor.

Resmi duyuru için az bir zaman kaldı diyebiliriz. Samsung G-Watch Active 2, şirket tarafından açıklanmasından dört gün önce FCC web sitesinde yer almıştı. Bu, aynı programı takip ederse, mayıs ayı sonuna kadar daha fazla detay edinebileceğimiz anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz