NVIDIA, Koronavirüs için yeni karar aldı!

0
NVIDIA koronavirüs

Dünyada adından söz ettiren ve önde gelen markalardan olan NVIDIA Koronavirüs nedeniyle tedbiri elden bırakmıyor. Şirket önlemlerini alıyor.

Dünyanın merakla takip ettiği ve pek çok yeni nesil donanımın sergilendiği MWC (Mobil Dünya Kongresi) için önlemler alınmaya devam ediliyor.

NVIDIA koronavirüs

NVIDIA Koronavirüs için tedbiri elden bırakmıyor

Geçmişten günümüze ekran kartları büyük bir önem arz ediyorlar. Özellikle 2000 senesi başlarında 64 MB bellekli ekran kartları kullanılırken şu anda 12 GB’ye kadar iddialı bellekler geliyor. Bu süreçte MWC gibi etkinlikler de büyük önem teşkil ediyorlar.

Bu süreçte dünyanın gündemine virüs girdi. NVIDIA Koronavirüs önlemi alan firmalardan bir tanesi oldu.

Çin Halk Cumhuriyeti içerisinde hızla yayılmaya başlayan virüsten firmaların önlem almasıyla birlikte çalışanlarını Çin dışındaki etkinliklere de göndermiyor.

LG ve ZTE bu konuda önlemler almıştı. Şimdiyse ünlü ekran kartı üreticisi de rakipleri gibi önlem almaya başladı.

Söz konusu MWC etkinliği kapsamında virüse karşı önlemler olsa da firmalar planlarını öteleme konusunda hem fikir gibi görülüyor.

GSMA tarafından organize edilen etkinlik, her yıl olduğu gibi bu yılda teknolojinin son ürünlerini kullanıcılarla buluşturacak. Katılım konusunda fikirler farklı da olsa MWC 2020 etkinliği yapılacak.

Son olarak MWC 2020 etkinliği 24 – 27 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Söz konusu etkinlikle neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Bunun haricinde etkinliklte koronavirüsün konuşulması bekleniyor.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın. Aynı zamanda yazılar için de tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

MWC hakkında daha fazlası bilgi için buradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz