Monster’dan Mekanik Klavyeli 2 Yeni Model!(Basın Bülteni)

0
Monster logo

Yerli Notebook markamız Monster, 2 yeni mekanik klavyeli modelini duyurdu.

 

Monster logo

 

Firma dizüstü bilgisayar kasalarını belli konfigürasyonlar ile piyasaya sunuyor. Opsiyonel seçenekler de mevcut.

 

Monster Neler Sunuyor?

 

2005’ten beri dünya standartlarını Türkiye’deki oyunculara sunan yerli üretici Monster Notebook piyasaya çıkardığı iki yeni modeliyle bir kez daha oyunseverlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor. Kusursuz bir performans için en iyi donanım bileşenlerini bir araya getiren Tulpar T5 V14.1 15.6” ve Abra A5 V10.3 15.6″ Oyun Bilgisayarı modelleri RGB aydınlatmalı mekanik klavyeleriyle de dikkat çekiyor.

  

Mekanik Klavyenin Gücü

Monster’ın kataloğuna eklediği Tulpar T5 v14.1 ve Abra A5 V10.3 modelleri Monster’ın artık herkesçe bilinen yüksek performans hedeflerine uygun şekilde oluşturulmuş. Her iki modelde de 7. nesil Intel Core™ i7-7700HQ işlemci, DirectX 12 destekli NVIDIA® GeForce® GTX10 serisi grafik kartları, yüksek hızlı bellekler ve SSD depolama birimleri gibi yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı için gereken her türlü bileşen yer alıyor.

  

Bu iki yeni modeli benzerlerinden ayıran özellikleri ise sahip oldukları mekanik oyuncu klavyeleri. Mekanik klavyeler yapıları gereği oldukça dayanıklı olduklarından normal klavyelerden çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca bu tip klavyelerde tuşların çalışması için sonuna kadar basmaya gerek olmadığı için, tuşlar mekanik olmayan klavyelere göre daha erken sinyal gönderir ve bu da oyunlarda avantaj sağlar.

 

Monster Notebook

 

Mekanik klavyeler yalnızca oyun oynarken değil, yazı yazmak gibi uzun süre klavye kullanmayı gerektiren durumlarda da kullanım deneyimini zenginleştiren ve geliştiren donanımlardır. Tuşların aktive olması için 45-50 gramlık bir basınç gerektiren mekanik klavyeler, bu yönleriyle uzun süreli kullanımda parmakları normal klavyelerden daha az yorar. Eğer işiniz gereği bilgisayarınızda yazı yazıyorsanız bu iki modeldeki mekanik klavye sayesinde işinizden aldığınız keyif artacaktır.

 

  

Monster’ın pek çok modelinde olduğu gibi bu iki yeni oyun bilgisayarında da oyuncuların çok sevdikleri RGB aydınlatmalı klavye bulunuyor. Böylelikle klavyedeki tuşları istenen renklerde veya farklı renk gruplarında aydınlatmak mümkün oluyor. Hatta özel klavye yazılımı ile her tuşa farklı bir renk atamak bile mümkün.

Siz de bu mekanik klavyeli performans canavarlarını yakından incelemek ve satın almak için Monster mağazalarını ve https://www.monsternotebook.com.tr/ adresini ziyaret edin.

Fiyat/performans anlamında da oldukça başarılı ürünlerin bulunduğunu da belirtelim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz