Klipsch premium Hi-Fi ses sistemleri Türkiye’de!

0
Klipsch

Paul W. Klipsch tarafından kurulan dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch premium Hi-Fi ses sistem ürünleri Türkiye’de. Klipsch’in High-End ürün gamının da distribütörlüğünü üstelenen Bircom tarafından ülkemizde satışa sunulacak olan Klipsch premium Hi-Fi ses sistem ürünleri; kaliteli ve gerçek sese önem veren odyofiller başta olmak üzere tüm müzik tutkunlarına kusursuz bir deneyim yaşatacak.

Paul W. Klipsch’in 1946’da yarattığı efsanevi ses sistemleri markası Klipsch, Klipschorn teknolojisi, el yapımı ve Hi-Fi kalitesindeki ürünleriyle tüm dünyada, her yaştaki müzik tutkunlarına uygun ürünler tasarlamaya devam ediyor. 

Sınıfının en verimli ve performans iddialı ürünleri

Klipsch sadece göz alıcı tasarımları ile değil aynı zamanda sunduğu performans ile de rakiplerinin bir adım önünde. Klipsch ile özdeşleşen Heritage ailesi üyelerinden el yapımı Forte IV Premium Ses Sistemi, zamansız ve şık tasarımı ile evinizin en güzel köşesinde yerini almaya hazır. Titanyum malzemeden üretilen yüksek frekanslı sürücüler geniş bir ses sahnesi yaratıyor. 

Sesten ödün vermeyen odyofiller için tasarlandı

Tescilli Klipschorn teknolojisiyle markanın özel “horn” sisteminin birleşmesinden ortaya çıkan eşsiz bir akustik! Klipschorn AK6 Premium Ses Sistemi, tüm dikkatleri üzerine toplayan tasarımıyla öne çıkıyor. Klipsch’in en eski ürünlerinden olan sistem, en ileri teknolojiyle güncellenerek tamamen yeniden tasarlanan sürücüleriyle müzik dinleme keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor. Klipschorn AK6 Premium Ses Sistemi, sesin doğruluğunu artıran ahşap kaplama tasarımıyla evde sinema keyfini bambaşka bir seviyeye çıkarmaya hazır.

İnanılmaz ses kalitesi, kompakt yapıyla buluşuyor

En üstün ses kalitesi böylesine kompakt bir tasarımla hiç buluşmamıştı! La Scala AL5 hoparlörler, Heritage serisinde Klipschorn’un yanı sıra “horn” teknolojisini kullanan premium bir ses sistemi deneyimi sunuyor. La Scala’nın dikkat çeken en büyük özelliği ise sadece 1 watt’lık güç ihtiyacı ile bir konserdeki ses seviyesini sunabilmesi. Bu özelliğiyle rakipleriyle arasındaki farkı ortaya koyan sistem; odyofil kalitesindeki sesi olabilecek en iyi verimlilik ve performans ile bir araya getiriyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz