IFA Fuarı Arçelik

IFA Berlin 2018 fuarında da yerli markalarımız yer alıyor. 2015 yılından bir bilgiyle başlamak istiyorum. Vestel 8K TV tanıtmıştı 3 sene önce. Bu yılda yeni model cep telefonunu sergiledi. Koç Holding bünyesinde yer alan Arçelik, Beko ve Grundig’de fuarda yer alıyor.

5 Eylül’e kadar devam edecek olan fuara 100 ülkeden toplam 1,805 firma katılıyor.

 

Arçelik ve Vestel gibi Türkiye’nin en önemli ihracat ve araştırma geliştirme kültürü zengin şirketleri yeni nesil akıllı televizyon, akıllı ev aletleri, beyaz eşyalar ve mobil ürünlerini tanıtacaklar.

Arçelik önceki yıllardan da görüldüğü gibi Beko ve Grundig markalarıyla katılacak. Ek bilgi olarak da ileteyim; Beko Barcelona’nın sponsoru. Formasında millî markamızın logosu yer alıyor. Eski reklamlardan da hatırlanacağı üzere Barcelona’nın yıldızları Beko TV kullanıyorlardı.

Ayrıca Arçelik Avrupa’ya yaptığı satışların önemli bölümünü fuarda yaptığı görüşmeler sonucunda gerçekleştiriyor.

Teknolojik girişimlerinin de yer aldığı fuarda çözüm fikirlerini küresel dev firmalara ve ziyaretçilere anlatmaya çalışıyorlar.

Firmaların, gazetecilerin ve teknoloji meraklılarının sıklıkla takip ettiği fuarda Türk markalarımızın olması ülkemizi gururlandırması bir yana gerçek anlamda kaliteli üretilmesi de beni mutlu ediyor.

Konuyu özet geçecek olursam fuarda katılan Türk markalarımız şunlar olacak:

  • Vestel
  • Arçelik
  • Beko
  • Grundig

Fuarla ilgili gelişmeleri elimizden geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz şimdilik iyi günler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz