IFA Berlin Fuarı

IFA Berlin fuarı; 31 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini alacak. Bu fuarda özellikle giyilebilir teknoloji ürünleri dikkat çekecek.

Tanıtılması muhtemel cihazları sizlerle paylaşıyoruz.

Muhtemel Akıllı Telefonlar: 

Bu sene ki IFA’da Sony Xperia XZ3 modeli ile tanışma fırsatımız olabilir. Söylentiler XZ3 modelinin küçük geliştirmelerin yer aldığı bir amiral gemisi modeli olacağı yönünde.

Tahminlere göre, cihazın XZ2’deki çift kamerayla mı, yoksa Sony’nin 48MP’lik yeni telefon kamerası sensörüyle mi geleceği üzerinde duruyor.

Fuarda yer alacak Huawei firmasının da tanıtım yapması muhtemel olacak. 6.3 inçlik Mate 20 modelinin tanıtılmasını bekliyoruz. Bunun yanında mevcut modellerin “mate” ya da “pro” modelleri de gelebilir.

Geçen yıl IFA’da tanıtılan LG V30 modelinden sonra bu seneki fuarda LG V40’ın geleceği söylentileri var. Ancak tanıtılıp tanıtılmaması konusunda kesin bir bilgi yok.

Blackberry cephesinde de tanıtım olmasını bekliyoruz. TCL’nin ürettiği telefonlar arasında KEY2 modelinin yeni “sadeleştirilmiş” modeli KEY2 LE gelebilir.

TV ve Ses Ürünlerinde Muhtemel Ürünler:

4K ve HDR kısaltmaları geçtiğimiz yılda kaldı ancak yine de bu etkinlikte bu ibareler ile yeni TV’lerin geleceği kesin gibi.

Samsung’un 8K QLED TV’nin geldiğine dair ciddi söylemler var. Firma büyük ihtimalle 146 inç’lik 4K MicroLED The Wall TV’yi de IFA’ya getirecek

LG’nin ise daha da büyük olan 175 inç’lik MicroLED TV’yi IFA’da tanıtma ihtimali var.

Geçen seneki fuarda kablosuz kulaklıklar tanıtılmıştı. Bu seneki fuarda da birkaç tane görmemiz muhtemel olabilir.

Yeni hoparlörde görmek muhtemel tabi ancak yapay zekâsız ev eşyaları artık fazla tanıtılmıyor.

Bunun dışında Asus, Acer, Lenovo gibi firmalarda IFA’da yer alacak ve yeni model laptop ve cihazlarını tanıtımlarını bekliyoruz.

Nvidia’nın yeni modelleri belki laptop’lara henüz gelmedi fakat masaüstü bilgisayarlarda göreceğimizi düşünüyoruz.

Giyilebilir Teknolojiler

Yeni akıllı saatler bu fuarda tanıtılmak için firmalar arasında ezeli bir yarış olacağı muhtemel. Çünkü insanların en çok ilgisini çeken şeylerden birisi bu teknoloji.

Sizce IFA fuarında hangi ürünler çok rağbet görecekler?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz