HyperX Cloud Alpha Blackout Edition Karşınızda!

0
HyperX Cloud Alpha Blackout

HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, HyperX Cloud Alpha oyun kulaklığının Blackout versiyonunu satışa sunduğunu duyurdu. Saatlerce süren oyun deneyimi için en üst düzeyde konfor sağlamak üzere tasarlanan Cloud Alpha’da, birinci sınıf HyperX imzalı hafızalı köpük, daha yumuşak, daha esnek suni deri ile genişletilmiş kafa bandı ve dayanıklı, hafif bir alüminyum çerçeve tasarımı bulunmaktadır.

Kulaklıklı mikrofon seti, konsol oyuncularının doğrudan kablo üzerinden ses seviyesini ayarlamasına ve mikrofonu sessize almasına olanak tanıyan, kablo üzeri ses kontrolcüsüne ve çıkarılabilir kabloya sahiptir.

Doğru oyun sesi sunmak için inanılmaz bir ton ve aralığa sahip Cloud Alpha, HyperX çift odacık teknolojisi bulunmaktadır. 50mm sürücülü, HyperX çift odacık teknolojisi, basların orta ve yüksek tonlardan ayırmasına olanak tanıyarak oyun, müzik ve filmleri daha sürükleyici hale getiren dinamik bir ses oluşturur.

Bianca Walter: “Cloud Alpha, HyperX ‘in devrim niteliğindeki çift odacıklı teknolojimizi kullanan ilk kulaklığıydı.”

HyperX EMEA işletme müdürü Bianca Walter, “Cloud Alpha, HyperX ‘in devrim niteliğindeki çift odacıklı teknolojimizi kullanan ilk kulaklığıydı.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiştir. “Çift odacıklı sürücülerimiz ve imza konforumuzla kullanıcılara başka bir kulaklık seçeneği daha getiriyor ve Cloud Alpha ‘nın Blackout versiyonunu sunmaktan heyecan duyuyoruz.” demiştir.

HyperX Cloud Alpha Blackout Uyumluluğu

Cloud Alpha Blackout versiyonu, PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S2, Xbox One2, Xbox One S2, mobile3, Nintendo Switch ve 3.5mm bağlantı noktası ile diğer sanal gerçeklik sistemleriyle çoklu platform uyumluluğuna sahiptir. Oyunculara gelişmiş ekip iletişim için daha net ve mükemmel ses kalitesi sunulmakta olup, kulaklık TeamSpeak ve Discord Sertifikalıdır.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz