Kingston Company Inc.’in oyun birimi HyperX, sinematik bir deneyim için sanal surround ses ile geliştirilmiş yeni oyun kulaklığı HyperX Cloud Revolver TM 7.1 Oyun Kulaklığı ’nı duyurdu. PC ve konsol oyuncularının, evden çalışan ya da eğitim gören kişilerin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Cloud Revolver 7.1 Oyun Kulaklığı, sürükleyici ses ve geniş ses aralığının yanı sıra, özel HyperX konforuna, yüksek dayanıklılığa ve stüdyo kalitesinde sese sahiptir.

Cloud Revolver + 7.1, birinci şahıs nişancı ve açık dünya oyunlarında geliştirilmiş ses hassasiyeti için daha fazla derinlik ve mesafe sağlamak üzere 50mm yönlendirmeli sürücüler bulunduğundan stüdyo sınıfı bir ses kalitesine sahiptir. Sürücü ayarları, akustik bölmenin mekanik tasarımı ve daha büyük kulak kapakları, oyuncuların rakibi daha net ve daha doğru bir şekilde duymalarını sağlar.

Cloud Revolver + 7.1 ’in geliştirilmiş ses kontrol kartı üzerinde kulaklık ve mikrofon ses seviyesini ayarlama, mikrofon sesini kapatma ve 7.1 sanal sesi açıp kapatmak için kolay erişilebilir bir geçiş tuşu bulunmaktadır. Ses kontrol kutusunu klipsli olduğundan istediğiniz gibi konumlandırabilir, LED göstergesi sayesinde 7.1 sanal sesin ve mikrofonun açık ya da kapalı olduğunu görebilirsiniz.

Cloud Revolver + 7.1, HyperX hafızalı köpük ve sağlam çelik çerçeve ile özel HyperX konforu ve dayanıklılığı geleneğini sürdürüyor. HyperX Cloud Revolver + 7.1 ’de temiz ve net ses kalitesine erişmek ve daha az arka plan gürültüsü sağlamak için dijital olarak geliştirilmiş, gürültü önleyici özelliğine sahip, istendiğinde çıkarılabilir bir mikrofon bulunmaktadır. HyperX Cloud Revolver + 7.1, PC ve PS4 için USB ses kontrol kartı ile çoklu cihaz uyumluluğu 2 ve 3.5mm bağlantı noktasına sahip platformlar için 3.5mm bağlantı sunmaktadır. Cloud Revolver + 7.1, TeamSpeak ve Discord tarafından da onaylanmıştır.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz