HTC VIVE Cosmos serisi ile devam ediyor

0
HTC VIVE

HTC VIVE, Cosmos Elite, VIVE Cosmos XR ve VIVE Cosmos Play modellerini duyurdu. Yeni modeller gün yüzüne çıkıyor ve oyunculara hitap ediyor.

Son zamanlarda olukça kan kaybı yaşayan şirket, toparlanma sürecine girdi. Nitekim üretimlere devam eden yetkililer, bu kan kaybını önlemek ve güçlenmek için çalışmalarına devam ediyorlar. 2019 yılı sonlarına doğru bu durum olumlu olarak ilerlemeye başlamış, HTC cephesinde bir toparlanma başlamıştı. Şimdiyse şirket 2020 1.çeyrek sürecinde yeni ürünlerini pazara sunuyor.

HTC VIVE, şimdiye kadarki en çok yönlü ve becerikli sanal gerçeklik (VR) ürün yelpazesiyle Sanal Gerçekliğin Yüzünü Değiştiriyor. HTC’nin duyurduğu yeni VIVE Cosmos serisinde üç yeni model ve VIVE Cosmos serisinin yeteneklerini zenginleştiren üç yeni modüler ön kapak yer alıyor.

Vive Cosmos başlıklarının değiştirilebilir ön yüzü sayesinde, kullanıcılar zaman içinde VR başlıklarından daha fazla verim alabiliyor. Başlıkta yapılacak bir özellik veya performans yükseltmesi başlığın ön kapağını çıkarıp yenisini takmak kadar kolay.

HTC VIVE yeni seri ve modellerini tanıttı

Farklı kullanım biçimlerine uyum sağlayabilen PC tabanlı birinci sınıf VR çözümü olan Vive Cosmos, gözlüğün önüne yerleştirilen eklentilerle kullanıcının zaman içindeki değişen ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebiliyor. Tüm Vive Cosmos ürün ailesi, etkileyici görüntü kalitesi ve yüksek konfor sunuyor.


HTC CEO’su Yves Maître, yeni ürün serisiyle ilgili olarak şunları söylüyor: “Müşterilerimizin etkileyici bir VR deneyimi beklentisi içinde olduklarını biliyoruz. Yeni ürün ailemizle her türden VR kullanım senaryosuna tam olarak uyum sağlayacak seçenekler sunmaktan gurur duyuyoruz. Vive Cosmos şimdiye dek duyurduğumuz en esnek VR çözümü. Vive Cosmos sanal gerçekliği ilk kez deneyen son kullanıcılardan beklentileri yüksek profesyonellere kadar herkes için en iyi kaliteyi, konforu, esnekliği ve kablosuz adaptör gibi değiştirilebilir eklentileri sayesinde VR’dan XR’a uzanan yolculuğun her adımına eşlik etmeyi vadediyoruz.”

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalabilirsiniz ve de tarayıcı bildirimlerini açarak yazılardan anında haberdar olabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz