Galaxy Buds Pro yeni renk seçenekleri ortaya çıktı!

0
Galaxy Buds Pro Renk Seçenekleri
Google News Abone Ol

Ocak ayında gerçekleşmesini beklediğiz Unpacked etkinliğinde Samsung, yeni telefon modellerine ek olarak Galaxy Buds Pro kulaklığını da tanıtacak. Ek olarak başka sürprizler de olabilir.

Galaxy Buds Pro Samsung’un tepe model tam kablosuz kulaklığı olacak. Şu anda Galaxy Buds, Galaxy Buds Plus ve Galaxy Buds Live modelleri satışta. Yeni tanıtılacak model en pahalı Samsung tam kablosuz kulaklığı olacak.

Galaxy Buds Pro yeni renek seçenekleri

Daha önce iki renk seçeneği ortaya çıkan Galaxy Buds Pro kulaklığın yeni bir renk seçeneği daha ortaya çıktı. Ortaya çıkan renk seçenekleri Phantom Silver ve Phantom Violet olarak adlandırılıyordu. Bu renk seçeneklerinin Galaxy S21 serisinde de olması bekleniyor. Bunun haricinde Buds Plus ve Buds Live modellerinde olduğu gibi ileriki süreçte yeni renk seçenekleri ekleyebilir.

Galaxy Buds Pro modelinde kulak içi kanal tasarımı mevcut. Aynı zamanda kulaklığın üzerinde birden fazla mikrofon mevcut. Son olarak gürültü engelleyici özelliği de kullanılabiliyor.

Ayrıca, kulaklıkların AAC codec bileşenli Bluetooth 5.0 (veya daha yenisi), çift sürücü kurulumu, geliştirilmiş ortam sesi özelliği, dokunmatik kontroller, 472mAh pil, USB Tip C bağlantı noktası, hızlı şarj ve kablosuz özelliklerine sahip olmasını bekliyoruz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz