eufy Clean Mach V1 Ultra ile tek seferde ve buharlı derinlemesine hijyen

0
eufy Clean Mach V1 Ultra

Yeni ve gelişmiş teknolojilerle kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge ile hızlı ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Islak ve kuru tüm kirleri ve lekeleri tek seferde temizleyebilen eufy Clean Mach V1 Ultra, sahip olduğu Eco clean ozone teknolojiyle mikropların ve kokuların yüzde 99.9’unu yok ediyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra 2

Yaşamı kolaylaştıran akıllı teknolojilere öncülük eden Anker, yüksek emiş gücüyle temizliği kolaylaştıran premium ürünü Anker eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge’yi tüketicinin beğenisine sundu. Endüstride İlk TÜV Rheinland Sertifikası’na sahip süpürge eufy Clean Mach V1 Ultra, sadece 20 saniyede buhar üreterek mikropları ve kurumuş lekeleri zorlanmadan temizliyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra 3

Yenilikçi tasarımıyla fark yaratan eufy Clean Mach V1 Ultra’nın vakum ve mop sistemi özelliğiyle süpürme ve silme işleminin aynı anda yapabilmenize imkân tanıyor. Islak ve kuru lekeleri tek seferde, hızla temizleyebilen süpürge, Türkçe sesli asistan sistemine sahip. Anker eufy Clean Mach V1 Ultra, dijital LCD ekranıyla temizliği takip etmeyi kolaylaştırırken oluşabilecek hataları aynı anda görmeyi sağlıyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra 4

Mikrop ve kokuların yüzde 99,9’unu yok ediyor

Ahşap, fayans gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen Anker eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge, Eco clean ozone teknolojisine sayesinde sıvı ozon üreterek yüksek hijyen sağlıyor. Yaygın mikrop ve kokuların yüzde 99,9’unu yok eden Eco-Clean Ozone teknolojisi, evcil hayvanlar ve çocuklar için de son derece güvenli…

eufy Clean Mach V1 Ultra 5

16,800 Pa emiş kuvvetiyle endüstri lideri olan eufy Clean Mach V1 Ultra, böylece az emekle, yorulmadan, yüksek performansta ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Kablosuz tasarımıyla zamandan ve güçten tasarruf sağlayan eufy Clean Mach V1 Ultra, temizlik sonrasında da kendi kendini temizleyerek evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca Google News ve Bundle üzerinden de bizi takip edebilirsiniz. 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz