Sony , yeni SF-G Serisi ile SD kart yelpazesinin hızını ve verimliliğini artırıyor.  Performans ihtiyaçları ve dosya boyutları büyümeye devam ederken, SF-G Serisi SD kartlar, profesyonel fotoğrafçılar, DSLR ve aynasız fotoğraf makinesi kullanıcıları ve video grafikler için optimize edilen gelişmiş özellikler sunuyor.

Sony ‘ nin SF-G serisi dünyanın en hızlı SD kartı olması bekleniyor. Yeni seriler Sony ‘ nin cihaz yazılımı sayesinde 299 MB/s ‘ ye varan hıza sahip olacak. Yüksek yazma hızı sayesinde dijital görüntüleme cihazlarının maksimum performans göstermesini sağlayacak ve UHS-ll destekleyen fotoğraf makineleri ile yüksek  çözünürlükte olan görüntüleri daha uzun , kesintisiz olarak çekim imkanı sağlayacak.

Yeni seriler , kullanıcıların kritik bir anı kaçırmaması için ara bellek temizleme süresinin kısaltılmasında yardımcı oluyor . Bunun sayesinde her anı kaçırmadan fotoğraf veya video çekebilecek olan kullanıcıların SD kartlarına ilgisi çok olacak gibi duruyor .

Bu kartlar, fotoğraf makinesinin art arda yüksek hızlı çekim yapmasına olanak veriyor . Sony ‘ nin algoritması sayesinde veri yazma hızlarının düşmesi engelleniyor. SD kartları , bellek kart okuyucusuyla eşleştirildiğinde , yüksek boyuttaki dosyaların ve verilerin yüksek hızda bilgisayara aktarılması sağlanıyor . Bu kartlar sayesinde profesyonellerin daha etkin veri akışında çalışmasına yardımcı oluyor . Bu SD kartları , 300 MB/s ‘ ye kadar okuma hızına sahipler .

SD kartları , su geçirmez şekilde , güvenilir ve dayanıklı şekilde üretiliyor. Bu sayede ansızın yaşanan kazalarda verilerin kaybolmaması sağlanılacak. Sony , ücretsiz indirilen dosya kurtarma yazılımları , RAW dosyaları, 4K XAVC-S video dosyaları gibi verileri ve yanlışlıkla hasar gören veya silinen fotoğrafları , videolar ve önemli dosyalarınızı kurtarmanızı sağlayacak.

UHS-ll destekleyen yüksek hızlı SD bellek kart okuyucular da piyasaya sürülecek . SF-G serisinde kullanmak üzere  piyasa sürülecek MRW-S1 ile veriler USB 3.1 Gen 1 ara yüzü üzerinden kişisel bilgisayarınıza verileri kolay ve hızlı bir şekilde aktarılacak . Bu sayede  SD kart  kullanıcıları hem verilerini saklamasında , hem de işlerini hızlı şekilde yapmasına yardımcı olacak. Ansızın yaşanan kazalarda da hiçbir korkunuz olmadan verilerinizi sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

SF-G Serisi SD kartlar ve MRW-S1, Nisan 2017’den itibaren piyasaya sürülecek .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz