Bilkom, Fitbit ürünlerinin Türkiye distribütörü oldu

0
Fitbit

Bilkom, Fitbit Türkiye distribütörü oldu. Belirli ürünlerin ülkemiz pazarına kazandırılması konusunda önemli rol olan distribütörlük girişimleri devam ediyor.

Bilkom’da bu kapsamda yeni bir yatırımla karşımıza çıkıyor. Giyilebilir teknoloji markasının Türkiye’deki ürünlerini tedarik etmek üzere masaya oturan Bilkom, başarıya ulaştı.

100’den fazla ülkede 39.000 perakende satış mağazasında satılan ürünler artık ülkemizde de satılacak.

Bilkom, Fitbit ürünlerini Türkiye’ye getiriyor

Fitbit, yenilikçi akıllı saatler ve takip cihazlarından oluşan ürün yelpazesiyle daha sağlıklı ve daha aktif bir yaşam sürmek isteyenlere ilham vermeyi taahhüt ediyor. iOS ve Android platformlarıyla uyumlu olan cihazları, uzun pil ömrü, etkileyici sağlık, fitness ve akıllı özellikleri, renkli ve şık estetiği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin giderek daha fazla öne çıktığını belirterek, “Biz de Bilkom olarak, tüketicilerin teknoloji yoluyla yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede giyilebilir teknolojideki liderliğimizi Fitbit’in sağlık ve fitness odaklılığı ile bir adım ileri taşıyor, sağlık ve aktif yaşam tutkunları için Fitbit’i portföyümüze katmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz