ASUS’a ödül üstüne ödül geliyor!

2019 yılı ASUS firması için adeta ödül yılı oldu. Bu sene ödülden ödüle koşan firma, yeni bir ödülü daha hanesine yazdırdı. İşte detaylar…

Firma ile ilgili önemli bilgiler

·       ASUS, prestijli Red Dot ürün tasarımı ödüllerinden 2019’da 21 adet kazanarak kendi rekorunu kırdı.

·       Ödüllü ürün kategorileri arasında akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, mini PC’ler, monitörler, ekran kartları, anakartlar, bilgisayar kasaları ve oyuncu ürünleri bulunuyor.

·       55 ülkeden 5500 başvurunun yapıldığı ödüllerde kazananlar, uluslararası tasarım uzmanlarından oluşan bağımsız bir jüri tarafından belirlendi.

ASUS tam 21 adet Red Dot ödülü kazandığını duyurdu. Bu rakam şirketin kendi ödül rekorunu yeniden geçtiğini de ortaya koydu.

Ödüller, ASUS’un inovasyon ve olağanüstü ürün tasarımlarıyla mükemmel müşteri deneyimleri sunmaya verdiği önemi gözler önüne seriyor.

“ASUS’un bu yıl da bu prestijli ödüllere layık görülmesinden dolayı çok mutluyum.” diyen ASUS Baş Tasarımcısı Mitch Yang, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her yıl daha fazla sayıda Red Dot ödülüyle rekorlar kırmayı sürdüren ASUS ekibi, İnanılmazın Peşindekoşan inovasyon ruhumuzu ve müşterilerimize en iyi ürün ve deneyimleri sunma arzumuzu açıkça gözler önüne seriyor.”

ASUS Türkiye Basın Ekibi

Red Dot CEO’su Prof. Dr. Peter Zec, “Ödül kazananları başarılarından ötürü tebrik ederim. Jürinin sıkı kriterlerini karşılayabilen bu ürünler ödül kazanmayı hak eden kalitede tasarımlara sahip olduklarını kanıtladı. Ödüllü ürünler tasarım sektöründeki temel eğilimleri belirlemelerinin yanı sıra gelecekte nelerle karşılaşacağımız konusunda da fikir veriyorlar.” dedi.

ASUS Türkiye Basın Ekibi

Red Dot Ürün Tasarımı Ödülleri, dünyanın en büyük tasarım yarışmalarından biri. 2019’da 55 ülkeden tasarımcılar ve üreticiler 5.500’den fazla ürünle bu yarışmaya katıldı. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan oluşan uluslararası jüri 60 yıldan fazla süredir her sene toplanarak, adayları günler süren sıkı değerlendirmelerden geçirip en iyi tasarımları seçiyor. Ürünler inovasyon, işlevsellik, kalite, dayanıklılık ve ergonomi açılarından inceleniyor.

Kazanan ürünler 3 Temmuz – 11 Ağustos 2019 tarihleri arasında Essen, Almanya’daki Red Dot Tasarım Müzesi’nde düzenlenecek özel bir sergide gösterilecek.

2019 Red Dot Ödülü Kazananları
Akıllı TelefonlarMonitörlerROG Ekran Kartları
ROG Phone ve çevre birimleriASUS ProArt PA34VROG Thor 1200P
Dizüstü BilgisayarlarMini PC’lerROG Matrix GeForce RTX 2080 Ti
ASUS ZenBook SProArt PA90Çevre Birimleri ve Aksesuarlar
ASUSPRO P3540Anakartlar ROG Balteus Qi
Oyuncu Dizüstü BilgisayarlarıPRIME X299-Deluxe IIASUS Gimbal G3M
ROG Mothership GZ700TUF Z390-Plus GamingBilgisayar Kasası
ROG Zephyrus GX701ROG Maximus XI FormulaROG Strix Helios
ROG Zephyrus S GX531ROG Maximus XI GeneTUF Gaming GT501
ROG Zephyrus (Yeni Nesil)CPU Soğutucuları 
TUF Gaming FX505 / FX705ROG Ryujin 360

Tabloda paylaşılan ürünlerin hepsi Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında olmayabilir. Bundan dolayı ASUS Türkiye’yle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz