Asus yeni güç kaynağını duyurdu!

0

ROG Strix serisi güç kaynakları duyuruldu. Üst düzey bileşenleri içeren yeni 750 W ve 650 W güç kaynakları, 10 yıllık garanti süresiyle dikkat çekiyor. Oyuncu bilgisayarlarına özel olarak tasarlanan Asus güç kartları 750 W ve 650 W seçenekleriyle oyunculara sunulmuş durumda.

135mm Eksen teknolojili fanlar ile Asus, güç kaynağının önemli bileşenleri ni sessiz bir şekilde soğutmayı amaçlıyor.

10 yıllık garanti sunuluyor

Yüksek kaliteli Japon üretimi kapasitörler ve diğer üst düzey bileşenler ile 80 Plus Gold sertifikasına hak kazanan seri 10 yıl da garanti sunuyor.

ASUS Republic of Gamers (ROG), yüksek peformanslı oyun sistemleri için tasarlanan 750 W ve 650 W modellerinden oluşan Strix güç kaynağı serisini duyurdu. Her iki model de ROG’ye özel soğutma teknolojisi ile üst düzey bileşenleri bir araya getirerek çok çekirdekli işlemciler ve en yeni ekran kartlarına son derece sessiz bir şekilde güç sağlıyor.

Asus Republic of Gamers yeni seri güç kaynağı

Düşük gürültü seviyesi, üst düzey oyun sistemleri için çok önemli bir özellik. ROG Strix serisi güç kaynakları ROG Thor serisinde kullanılan soğutma bloklarından yararlanıyor. Kütle ve yüzey alanının dikkatle dengelendiği bu soğutma bloğu, eksen teknolojili fanların çalışmasına gerek kalmadan önce bile büyük miktarda güç iletilmesini sağlıyor. Buda verimi yükseltiyor.

Üst seviye ROG Strix ekran kartlarında kullanılan tasarımı temel alan Eksen Teknolojili fanlarda daha küçük bir yuva bulunuyor. Daha uzun tasarlanan kanatlar ise havayı aşağıya yönlendirerek statik basıncı artıran bir bariyer halkasına bağlı. Dayanıklılık büyük önem taşıdığından pervane çift rulmanlı bir tabana monte ediliyor. Bu tasarım, kaymalı yataklı modellere göre iki kat daha uzun ömür sağlıyor. ROG soğutma bloklarının da eklenmesiyle son derece verimli hale gelen soğutma sisteminde fanların düşük hızda çalışması yeterli oluyor. Bu da gürültü seviyesini en aza indiriyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz