ASUS, ROG Wingwall ekran kartı sabitleyicisini duyurdu

0

ASUS, modern oyun bilgisayarlarında sıkça görülen büyük ekran kartlarının ağırlığını desteklemeye yardımcı olmak için tasarladığı ROG Wingwall ekran kartı sabitleyicisini duyurdu. Ayarlanabilen ve kolayca monte edilebilen bu parça mevcut ASUS ve ROG ekran kartlarını destekleyen entegre sert çerçeveler ve tam boy arka plakalar gibi özelliklerin üzerine ekstra katkı sağlıyor, kendi sistemini toplayanların büyük kartlarda sallanma sorunu yaşamasını önlüyor.

ROG Wingwall ekran kartı sabitleyicisi bilgisayar kasasındaki kullanılmayan PCI Express® genişleme yuvalarından yararlanıyor. Üç adet montaj deliği yuvadaki vidaları veya monte edilen diğer donanımları kullanarak kartın ağırlığını sabitleyicinin son derece sağlam alüminyum çerçevesine dağıtıyor ve kartın yatay kalmasını sağlıyor. Bu ayarlanabilir ve uyarlanabilir destek platformu yatay olarak kayabiliyor ve dikey olarak genişleyebiliyor. Böylece hemen her biçimde ekran kartına mükemmel destek sunuyor.

ROG Wingwall ayrıca Aura Sync özellikli bir RGB LED dizisine sahip. Kolayca değiştirilebilen iki akrilik plakada uyumlu aydınlatma ve 3D efektler sunarak işlev ve biçimi bir arada veriyor. Önceden yerleştirilen plakada ROG logo deseni bulunurken diğeri ise kullanıcıların birlikte gelen çıkartmalarla kendi tasarımlarını yapması için boş geliyor.

Teknik Özellikler

ASUS ROG Wingwall Ekran Kartı Sabitleyicisi

Uyumluluk– Tüm ATX kasaları destekler- GPU uzunluğu 18 cm üzeri ve yüksekliği 6,5 cm altı
Yük Kapasitesi15 kg
RGB BağlantısıAura Sync (3 pimli adreslenebilir RGB aydınlatma)
BoyutlarSabitleyici: 330 x 63 x 11 mmRenkli kutu: 380 x 150 x 60 mm
AğırlıkSabitleyici tek başına:    0,248 kgÜrün ağırlığı (paketle birlikte): 0,612 kg

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz