Asus ROG Strix Scope

FPS türü oyun severler için Asus yeni bir mekanik klavye duyurdu. Yeni klavye modeli ROG (Republic of Gamers) Ailesi içerisinde yer alıyor. Strix Scope model isimli klavyenin öne çıkan detaylarına bakalım.

  • FPS oyunlarında başarıya ulaşmanız için tasarlandı: 2 kat daha geniş Xccurate tasarımlı Ctrl tuşu, yanlış yere basma ihtimalinizi azaltarak hassas kullanım sunuyor.
  • Anında gizlilik: Tek dokunuşla Gizli moda geçmeyi sağlayan bu tuş tüm uygulamaları gizleyip sesi kısarak anında gizlilik ve sessizlik sağlıyor.
  • Değiştirilebilir kontroller: Kullanışlı Hızlı Geçiş Anahtarı ile medya kontrolleri ile geleneksel işlev tuşları arasında geçiş yapmak mümkün.
  • Hassas giriş: Alman üretimi Cherry MX RGB anahtarlarla donatılan bu klavye oyuncuların sevdiği mekanik hareket ve tepkiyi sunuyor.
  • Sınırsız kişiselleştirme olanağı: Her tuşa özel Aura RGB aydınlatma ile Aura Sync ekosistemine tam uyum

Xccurate tasarımına sahip olan yeni modelde FPS oyunlarında avantaj sağlayan ekstra geniş bir Ctrl tuşu bulunuyor.

Strix Scope’taki F12 tuşunun benzersiz bir işlevi sayesinde tüm çalışan uygulamalar gizlenip, sesleri kısılabiliyor. Bu sayede anında gizlilik veya sessizlik sağlanabiliyor. Strix Scope’taki tüm tuş başlıkları ASUS Aura RGB arka aydınlatma sisteminden tam olarak yararlanacak şekilde tasarlandı. Tuşların ikinci işlevleri kolay görünebilmeleri için dikkatlice yerleştirildi. F5-F12 tuşlarının ön taraflarında da aydınlatma kullanıldı. Böylece hem medya kontrolleri hem de F tuş işlevleri net bir şekilde görülebiliyor.

Asus ROG Strix Scope

Ayrıca klavyedeki tuş başlıklarını çıkartılabilmesi için bir aparat da kutuya dahil edilmiş. Tuş başlıklarını istediğiniz gibi değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz.

Oyuncuların sevdiği his ve tepki için Cherry MX RGB anahtarlar

Strix Scope, oyuncular ve teknoloji meraklılarının tercih ettiği hassas mekanik hissi veren Cherry MX RGB anahtarlarıyla donatıldı. Almanya’da üretilen bu yüksek kaliteli anahtarlar her basışta en uygun direnci ve tepkiyi göstermeleriyle biliniyor.

Cherry MX Kırmızı, Kahverengi, Mavi, Siyah, Sessiz Kırmızı ve Hızlı Gümüş anahtarlarla1 uyumlu olan Strix Scope, kullanıcıların ister akıcı, sessiz ve doğrusal ister dokunsal tuşlarla istedikleri gibi oyun oynamasına imkan veriyor.

Sonsuz aydınlatma olasılıkları için her tuşta Aura RGB

Göz alıcı aydınlatma seçenekleri olmayan bir oyuncu klavyesi düşünülemez. Strix Scope da her tuşta ASUS Aura RGB LED’lere ve ışıklı ROG logosuna yer veriyor. Aura Sync ekosistemine uyumlu olan Strix Scope; ASUS ve iş ortaklarının Aura Sync özellikli diğer bileşenleriyle senkronize edilebiliyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz