Asus Mini PC PN62 tanıtıldı! İşte bazı özellikleri

0
ASUS Mini PC PN62

Asus Mini PC PN62, 10. nesil Intel yonga seti, Windows 10 işletim sistemi, M2 SSD gibi özellikleriyle birlikte geliyor.

Bunlara ek olarak USB 3.1 ve Type-C girişleri yer alıyor. Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisi de dahili olarak bu PC’de destekleniyor.

Asus Mini PC PN62 duyuruldu

ASUS Mini PC PN62

ASUS, evlerde ve iş yerlerinde çeşitli uygulamalar için güçlü performans sunan ASUS Mini PC PN62 adlı ultra kompakt bilgisayar modelini duyurdu.

En yeni 10. Nesil Intel Core işlemcilere ve yüksek hızlı 2666 MHz DDR4 bellek desteğine sahip olan Mini PC PN62, zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmek için sunuluyor.

Masada çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde geleneksel bilgisayarların sığmadığı dijital tabela veya ev sinema sistemleri gibi yerlerde kullanım için ideal bir çözüm sunuyor.

Yüksek hızlı bağlantı seçenekleri: En yeni bağlantı noktaları ve eski cihazlara destek

ASUS Mini PC PN62 ön kısımda bulunan Battery Charging 1.2 özellikli USB 3.1 Gen 2 Type-C girişi ve eski cihazlara destek veriyor.

Ek ekranlara ve/veya birden fazla ağ bağlantısına destek verecek şekilde yapılandırılabilir bir giriş de dahil olmak üzere çok sayıda bağlantı noktasıyla geniş olanaklar sunuyor.

Bu yeni makine, WiFi 6 (802.11ac) ile yüksek hızlı kablosuz bağlantı olanağı da sağlıyor.

USB Güç Dağıtımına destek veren Mini PC PN62, bağladığınız telefon veya aksesuarları şarj edebiliyor, ayrıca desteklenen ekran veya başka bir cihazdan güç alabiliyor. Ayrı bir güç adaptörü ihtiyacı ortadan kalkınca çalışma alanları da kablo karmaşasından kurtuluyor.

Güç kaynağı cihazının Güç Dağıtımı özelliğine destek vermesi ve en az 65 W çıkış sağlaması gereklidir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz