ASUS, Mini PC PB61V modelini duyurdu!

0
Asus Mini PC

Yüksek performanslı ve 2 litre hacimli bu ultra kompakt masaüstü bilgisayar, ofis işleri, görüntülü toplantılar, perakende mağaza bilgi noktaları, kütüphaneler ve dijital tabelalar gibi geniş bir alanda kullanım imkanına sahip. ASUS, güçlü performansa sahip Mini PC PB61V modelini duyurdu. Son derece kompakt yapıdaki model, ofis işleri, toplantı odaları, perakende mağaza bilgi noktaları, kütüphaneler ve dijital tabelalar gibi geniş bir kullanım alanında esneklik, genişletme olanağı ve performans sunuyor. Mini PC PB61V gücünü masaüstü sınıfı 10. Nesil Intel® Core işlemciler ve hızlı DDR4 2933 MHz belleklerden alıyor.

10. Nesil Intel Core, DDR4 2933 MHz bellek ve Windows 10 Pro

Temelinde Intel Core i7 ve i5 işlemciler bulunan Mini PC PB61V, yoğun işlem gücü gerektiren görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. 64 GB’a kadar hızlı DDR4 2933 MHz bellekler ile donatılabiliyor. Bir adet M.2 PCIe 3.0 x4 SSD ve bir adet 2,5 inç HDD’den oluşan çifte depolama karışımını sunuyor.

Birçok farklı kullanım senaryosu için geniş giriş çıkış seçenekleri

Mini PC PB61V; ön panelde iki adet USB 3.2 Gen 2 Type-A ve bir adet USB-C 3.2 Gen 2 Type-C, arka panelde ise dört adet USB 3.2 Gen 1 girişiyle hızlı ve kullanışlı bağlantı noktası seçenekleri sunuyor. Bunlara ek olarak sunulan yapılandırılabilir girişte ise kullanıcıların ihtiyacına bağlı olarak HDMI 2.0, VGA, COM, DisplayPort veya LAN bağlantı noktasına yer verilebiliyor. Bu sayede ürün dijital tabelalardan satış noktası sistemlerine, bilgi noktalarından akıllı otomatlara kadar birçok alanda kullanıma uygun oluyor. Bu yeni modelde ayrıca en yeni WiFi 6 ve Bluetooth 5.0 ile kablosuz hız ve kolaylık sunuluyor.

Göz alıcı görseller: Aynı anda üç ekranda etkileyici 4K grafikler

Entegre Intel UHD Graphics 630 ile gelen ASUS Mini PC PB61V, etkileyici 4K UHD çözünürlükte video ve görüntü izlemek için hazır. İki adet DisplayPort bağlantısı ve yapılandırılabilir giriş ile birlikte PB61V, çalışma alanını kolaylıkla üç ekrana yayabiliyor.

VESA montajı, Q-Code LED ile hata giderme ve çok sayıda güvenlik önlemi

Şık metal kasasıyla çok az yer kaplayan Mini PC PB61V, çalışma alanınızın düzenli kalmasına katkı sağlıyor. Model ayrıca VESA uyumlu ekranların arkasına da yerleştirilebiliyor. Bu da medya sunucularından mağaza bilgi noktalarına kadar birçok farklı kurumsal alanda kullanım için mükemmel bir olanak sağlıyor. Yenilikçi bir kilit mekanizmasına sahip olan VESA montaj bölümü güvenliği artırıyor. Kauçuk kaplı vidalar ise çizilmelerin önüne geçiyor. PB61V’de ayrıca her ortamda güvenlik için bir entegre Kensington kilit yuvası yer alıyor. Ön paneldeki Q-Code LED ise olası sorunları çözebilmek için hızlı hata teşhisi yapma imkanı veriyor. Bu özellik sayesinde BT yöneticileri hata veya hata ayıklama kodlarını görüp anında fikir edinebiliyor, sistemin kapalı kalma süresini azaltabiliyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz