Anker CES 2022 ana görsel
Anker CES 2022 ana görsel

Ocak ayıyla birlikte yeni fuar ve organizasyonlar devam ediyor. 2022 yılının ilk fuarı olan CES (Consumer Electronics Show) 2022 süresince birçok teknoloji firması yeniliklerini tanıttı ve hali hazırda olan yönlerini tüketiciye yansıtmayı amaçladı. Bununla birlikte firmalar da yılın ilk ödülünü kaptı. Anker bu süreçte 7 farklı ürünüyle inovasyon ödülünü kazandı.

CES 2022 İnovasyon Ödülleri kapsamında Soundcore Liberty 3 Pro, eufy Security Floodlight Cam 2 Pro, AnkerWork B600, Anker 735 Charger (Nano II 100W), Nebula Cosmos Laser 4K, Anker PowerConf H700 ve Soundcore Frames ödül almaya hak kazandı. 

Anker kulak için kulaklık
Anker kulak için kulaklık

Ödüle layık görülen Soundcore Liberty 3 Pro, Türkiye’de kısa süre önce satışa çıktı; etkileyici dinleme performansı için geliştirilen ANC özelliği, üst düzey ses kalitesi için geliştirilen ACAA teknolojisi ve LDAC codec desteğiyle yükseltilmiş ses kalitesi ile büyük beğeni gördü. Ödül kazanan Nebula Cosmos lazer 4K projeksiyon cihazının ve Powerport Nano II 100W şarj cihazının da Türkiye’de yakında satışa sunulması planlanıyor.

Anker Soundcore Liberty CES 2022 ödül
Anker Soundcore Liberty CES 2022 ödül

Dünyanın en küçük 100 W GaN teknolojili şarj cihazı Powerport Nano II, 3 bağlantı noktası ve PowerIQ 3.0 teknolojisiyle Türkiye’de de merakla beklenen ürünler arasında yer alıyor. Bir diğer beklenen ürün olan Nebula Cosmos Laser 4K ise ALPD 3.0 teknolojisi, 2400 ANSI lümen parlaklığı ve son teknoloji özellikleriyle projeksiyon cihazlarında devrim yaratarak beklentileri aşıyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz