Şahsiyet Dizisi Değerlendirme! Konusu Nedir?

Şahsiyet'i sizler için değerlendirdik.

0
Şahsiyet Afiş

Merhabalar,

Bugün ünlü oyuncu kadrosuna sahip internet dizilerinden Şahsiyet dizisini değerlendireceğiz.

Dizi günümüz dünyasında geçen bir seri katil hikayesini anlatıyor kabaca. Değerlendirmede elimizden geldiğince spoiler vermeden ilerleyeceğiz.

Dizinin bugüne kadar 6 bölümü yayınlanmış durumda. Dizide Haluk Bilgilner, Cansu Dere ve daha bir çok ünlü ve başarılı oyuncu yer alıyor.

Şahsiyet’in Konusu

Şahsiyet

Konusundan kısaca bahseder isek Agah isimli karakterimiz aldığı bir haberden sonra belli bir olay ile bağlantısı olduğunu düşündüğümüz insanları öldürmeye başlıyor. Arkasında da mesaj bırakmayı ihmal etmiyor.

Amerikanvari gelen bir durum olduğu için bizlerin ilgisini oldukça çekti. Sebebi ise kaliteli olarak algıladığımız tarzda içeriklerin ülkemizde bugüne kadar yeterli kalibrede olmaması ya da hiç olmaması.

Hikayenin anlatılışında kısa kısa da olsa komik ve güzel detayların yanı sıra iyi olmayan yanlar da var diyebiliriz. Ancak bu tarz ifadeler genel geçer kavramlar. Biz Şahsiyet‘e dönelim.

Şahsiyet Agah Beyoğlu

Agah isimli karakterimizi Haluk Bilginer canlandırıyor. Karakteri yansıtma olarak oldukça başarılı. Bugüne kadar rol aldığı dizi ve filmlerde farklı tarzdaki karakterlerin arasına iyi bir karakter olarak yerleşiyor Agah karakteri.

Cansu Dere’nin performansını değerlendirirken bugüne kadar rol aldığı yapımları ölçüt olarak almak pek doğru olmaz. Karakteri iyi yansıttığını, daha iyisini de yapabileceğini düşünüyoruz.

Dizideki bazı yan karakterleri yetersiz bulduk. Özellikle polis memurlarından yapmacık gelen karakterler olmadı değil.

Hikayenin zenginleştirilmesi adına eklenen oyuncular genel olarak başarılı olmuşlar.

Değerlendirmemizin sonuna geldik. Değerlendirilmesini istediğiniz dizi ve filmleri yorumlarda belirtmeyi ihmal etmeyin.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz