Recep İvedik 6 fragmanı resmen yayınlandı

Recep İvedik 6 fragmanı yayınlandı!

0
Recep İvedik 6 fragmanı

Recep İvedik fragmanı ile birlikte yeni filmin sahneleri yavaş yavaş ortaya çıkmış oldu.

Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran yapımlar arasında örnek gösterilebilecek Recep İvedik serisi, birçok izleyici tarafından övgüyle karşılanan bir film serisi oldu.

Recep İvedik 6 Fragmanı

Şahan Gökbakar on bir yıl önce 2008 yılında ilk kez bu karaktere hayat verdiğinde beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı. Filmin beğenilmesiyle birlikte kolları sıvayan Gökbakar, ikinci filmin çalışmalarına başlamıştı.

Yaklaşık iki hafta sonrasında 39 yaşına girecek olan usta oyuncu, serinin altıncı filmini şubat 2019 olarak planlamıştı. Ancak ülkemizdeki yayımcı / yapımcı arasındaki gerginlik nedeniyle filme ara verilmişti.

Yapılan kanun düzenlemesinin ardından 8 Kasım 2019 filmin çıkış tarihi olarak ilan edilmiş oldu.

Konya’ya gitmek üzere uçağa binen Recep, uçağın Kenya’ya gittiğini öğrenir. Ardından da macera başlar. Vahşi yaşama tanıklık edecek olan karakterimiz, yeni filmde bakalım nasıl bir macera yaşayacak?

Çekimleri Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleştirilen filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan yer alırken yönetmelik koltuğunda ise Togan Gökbakar oturacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz