Netflix Türkiye’de bu ay neler var? (Haziran 2020)

0
Netflix'te bu ay neler var?(Haziran 2020)

Netflix Türkiye’de yerli – yabancı bir çok yapımın yanı sıra Netflix orijinal içerikleri de bizleri bekliyor. Özellikle Dark dizisinin final sezonu olan 3. sezon Haziran ayı içerisinde izleyicilerle buluşuyor. Netflix Türkiye’nin ilk orijinal filmi Yarına Tek Bilet de Haziran ayında izleyicilerle buluşuyor. Netflix’de Haziran ayında yayına girecek yapımlara bir göz atalım.

Netflix Orijinal Dizileri

Dark: 3.Sezon (Son Sezon) – Dram/Fantastik

Son, başlangıçtır. Balangıç da sondur. Son döngü başlıyor. 27 Haziran’da yayında.

The Politician: 2.Sezon – Komedi

Payton Hobart, New York Eyaleti Senatosu yarışında Dede Standish’i koltuğundan etmek için mücadele eder. Bu seçimi Başkanlık yolunda bir sonraki adım olarak gören Payton’ın, başarıya ulaşma uğruna sırları ve yalanları ortaya çıkarması gerekir. 19 Haziran’da yayında.

13 Reasons Why: 4.Sezon(Son Sezon) – Dram

Liberty Lisesinin son sınıf öğrencileri mezuniyete hazırlanır. Veda etmeden önce tehlikeli bir sırrı gizli tutmaları ve hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek üzücü tercihlerle yüzleşmeleri gerekiyor. 5 Haziran’da yayında.

Marcella: 3.Sezon – Dram

18 ay sonra Marcella, gizli bir ajan olarak bir suç ailesine sızdığı Belfast’ta yeni bir kimlikle yaşamaya başlar. 14 Haziran tarihinde yayında.

Reality Z (Yeni Dizi) – Komedi

Rio’daki zombi salgını Olimpos isimli bir reality programının yarışmacılarını stüdyada mahsur bırakır. Stüdyodaki tek tehdidin insan eti peşindeki zombilerin olmadığı ortaya çıkar. 10 Haziran tarihinde yayında.

Netflix Orijinal Filmleri

Yarına Tek Bilet – Romantik

İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki yabancı, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşır. 19 Haziran’da yayında.

Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikayesi

Ufak bir kasabada yaşayan iki şarkıcı, dünyanın en büyük şarkı yarışmasına katılma hayallerini gerçekleştirme şansı yakalar. Will Ferrell ve Rachel McAdams başrollerde. 26 Haziran’da yayında.

Netflix’te İlginizi Çekebilir

Queer Eye: 5.Sezon – Reality Show

Muhteşem beşli, çalışkan bir DJ’den zor durumdaki bir köpek berberine kadar gündelik hayattan bir dizi kahramanı baştan yaratmak için Philadelphia’ya gidiyor. 5 Haziran’da yayında.

The Last Days of American Crime – Dram/Aksiyon

Bir banka soyguncusu, devletin tüm kanunsuz davranışları sona erdirecek olan, zihin değiştiren bir sinyali devreye sokmasından önce son bir tarihi soygun planına katılır. 5 Haziran’da yayında.

RuPaul’s Drag Race: Untucked!: 12.Sezon – Reality Show

Kavgalar. Sırlar. Sert imalar. RuPaul’s Drag Race 12. sezonuyla geri dönüyor. Çok yakında yayında.

Bebekler: 2.Kısım – Belgesel

Çığır açan bir araştırma, yepyeni bi dünyayı anlamlandırmaya çalışan bebeklerin insan hayatının karmaşıklıklarıyla baş etmeye hazır olduklarını gösteriyor. 19 Haziran’da yayında.

Crazy Delicious – Reality Show

Sihirli, yenilebilir bir ormandan malzemeler kullanan amatör aşçılar, üç yemek tanrısından oluşan jüriyi etkilemek için yaratıcı ve leziz yiyecekler hazırlamalıdır. 24 Haziran’da yayında.

Biz Böyleyiz – Komedi

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen bir arkadaş grubunun hikayesini konu alan filmde Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk ve Özge Özpirinçci gibi isimler başrolü paylaşıyor. 12 Haziran’da yayında.

Daha fazla film ve dizi için netflix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçeriklerimizden annda haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz