Netflix Türkiye abonelik fiyatlarına zam yaptı. Resmî açıklamaya müteakip bugün yürürlüğe giren yeni abonelik fiyatları ise yükseldi. 20 Haziran 2019 tarihinden bu yana bir değişiklik olmadığını da ifade ederek şunu ekleyelim: Avrupa da zam haberleri gelen yayın platformunun Türkiye Cumhuriyeti’nde düzenleme yapıp yapmayacağını gizemini korurken bugün netleşmiş oldu.

Ek olarak Aynı anda ortak kullanım yetkisi sunan platform 29 Ağustos 1997 yılından beri hizmetlerine devam ediyor. Aşağıda yeni üyelik fiyatlarını ve eski fiyatlarını görebilirsiniz.

Basit plan (SD)eski fiyat: 17,99 TL – yeni fiyat: 26,99 TL
Standart plan (HD) eski fiyat: 29,99 TL – yeni fiyat: 40,99 TL
Özel plan (Ultra HD + HDR) eski fiyat: 41,99 TL – yeni fiyat: 54,99 TL

Konuyla ilgili olarak Netflix sözcüsü konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor: “Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz. Bu değişiklikle birlikte, her yaşa ve zevke uygun yapımları üyelerimizin hayatına keyif katan bir eğlence deneyimiyle birlikte sunmaya devam edeceğiz. 4 Mart’tan itibaren hayata geçireceğimiz aylık ücretlerimizi şöyle şekillendirdik: Temel plan 26,99 TL, Standart plan 40,99 TL, Özel plan ise 54,99 TL. Her zaman olduğu gibi üyelerimiz kendileri için en uygun seçeneği sunduğumuz bu üç plan arasından tercih edebilecek.”

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz