Netflix'te bu ay neler var?(Haziran 2020)

Netflix yazın gelmesiyle birlikte ilk sanal etkinliğini yapacağını açıkladı. Aynı şekilde ücretsiz olacak olan etkinlik haziran ayı içerisinde gerçekleşecek. Beş gün boyunca gerçekleşecek olan etkinlikte sevilen diziler ve fragmanlar boy gösterecek. Bununla birlikte sanal hayran etkinliği; Lucifer, The Witcher ve Cowboy Bebop gibi bilimkurgu/fantastik dizileriyle ilgili şovları içeriyor.

Bu yaz Netflix, beş gün sürecek olan “Geeked Week” adlı ilk sanal ve ücretsiz etkinliğini başlatacak. “Geeked Week”, yeni fragmanlar, sanat eserleri ve haberler gibi özel içeriklerin yanı sıra Netflix hayranlarının en sevdiği orijinal dizilerinden de görünümler sunacak.

Netflix Geeked Week ne zaman yapılacak?

Beş boyunca sürecek olan etkinlik 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikle alakalı olarak yayın platformu şöyle bir açıklama yaptı:

”Netflix yıllardır Stranger Things, Castlevania ve The Old Guard gibi dizi ve filmler sayesinde sadık takipçilere ilham verme şansı yakaladı.

Ancak bu hayranlıklar sadece GIF yapmak, lisanslı ürünler satın almak ve bir sonraki büyük sürpriz hakkında fikir yürütmekten ibaret değildir. Hayran grupları dünyanın farklı yerlerinden aynı heyecanı paylaşan insanları, karakterlere ve öykülere duydukları ortak tutku aracılığıyla bir araya getirir.

Netflix’in türe özel eğlence merkezi Netflix Geeked, bu toplulukları öne çıkarmak ve onları bir araya getirmek için Geeked Week etkinliğini düzenlemeye hazırlanıyor.

7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek ilk Geeked Week’te hayranları özel haberler, yeni fragmanlar, canlı sanat performansları, favori yıldızların kısa ziyaretleri ve çok daha fazlası bekliyor. En sevdiğiniz Netflix dizi ve filmleri hakkında her türlü bilgiyi bulabileceğiniz beş günlük etkinlik tamamen sanal olacak. Böylece bu ücretsiz etkinliğe istediğiniz zaman, istediğiniz yerden katılabileceksiniz.

Önümüzdeki haftalarda etkinliği nasıl ve ne zaman izleyebileceğinize dair daha fazla bilgi paylaşacağız. Bu nedenle GeekedWeek.com’a bir yer işareti ekleyerek ayrıntılar için bizi izlemeye devam edin. Beklerken cihazlarınızı şarj edin, en iyi kostümünüzün tozunu alın ve hayranlığınızın keyfini doyasıya çıkarmaya hazırlanın.”

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz