Netflix İlk Animasyon Filmi Klaus Türkçe Düblajlı Yayında!

0
Klaus

Netflix’in ilk orjinal animasyon filmi “Klaus” bugün yayına girdi. Filmin Türkçe seslendirme ekibinde oldukça deneyimli isimler yer alıyor.

Klaus Animasyon Filmi Konusu

Postacı akademisinin en kötü öğrencisi Jesper (Jason Schwartzman) kendini Kuzey Kutup Dairesi’nin kuzeyinde yer alan buzlarla kaplı bir adada görevlendirilmiş olarak bulur. Kavgalı adalılar, bırakın mektuplaşmayı birbirlerine selam bile vermemektedir. Jesper tam pes etmek üzereyken öğretmen Alva (Rashida Jones) ile arkadaşlık kurar. Ayrıca Jesper, el yapımı oyuncaklarla dolu bir kulübede tek başına yaşayan Klaus (Oscar ödüllü J.K. Simmons) ile tanışır. Smeerensburg kasabasında bir kez daha kahkahaların çınlamasını sağlayan bu umulmadık arkadaşlıklar; cömert komşuların, sihirli ilimlerin ve bacaya özenle asılan çorapların yer aldığı yeni bir gelenek yaratır. Çılgın Hırsız’ın ortak yaratıcısı Sergio Pablo tarafından yaratıldı.

Karakterler

Klaus Türkçe Seslendirme
Okan Bayülgen

  • Klaus: Okan Bayülgen
  • Jesper: Yekta Kopan
  • Alva: Ece Uslu
  • Mrs. Krum: Serra Yılmaz

Klaus Türkçe Seslendirme
Serra Yılmaz

Animasyon filmi ile daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz