Kemdime İyi Bak Filmi Değerlendirme!

2014 yılında vizyona giren Kendime İyi Bak filmini sizler için değerlendirdik.

0
Kendime İyi Bak 2014 yapımı yerli film

2014 yılında vizyona giren Kendime İyi Bak filmini sizler için değerlendirdik.

Özetle Kendime İyi Bak filmi temelde aşkın bencil olmaması gerektiğini, kendinizden çok bu özel duyguyu beslediğiniz kişiye hak ettiği değeri fazlaca vermeniz durumunda bir şey kaybetmeyeceğinizi, salak olmayacağınızı, aksine vicdanen ve ruhen rahat edeceğinizi anlatıyor.

Kendime İyi Bak Neler Anlatıyor?

Kendime İyi Bak Emre Begüm

Türk yapımları arasında yaygın olan duygusal yoğunlukta bir finale sahip olan yapım bu durumu aşırı rahatsız edici bir boyutta sunmayarak beğenimizi kazandı.

Hikaye ilerleyişi açısından kronolojik olarak ilerlemeyip flashback ler ile ilermesi de tekdüzelikten kurtarmış. Filmde hikaye oyunculuktan ön planda olduğundan dolayı hikaye üzerinden değerlendirmek daha doğru olacak gibi duruyor.

Dram türündeki en kaliteli Türk yapımlarından olmasa da gayet iyi bir alternatif olabilecek kalitede olduğunu söyleyelim.

Özellikle günümüzde vizyona giren sulu komedi filmlerinden sıkılıp daha farklı tarzda bir film arayışında iseniz Kemdime İyi Bak size ilaç gibi gelebilir.

Kendime İyi Bak Emre Yeşim

Filmin hikayesinden kısaca bahsedecek olursak ana karakterimiz Emre’nin arada kalışını anlatıyor. Bu arada kalışın sonucu oldukça çarpıcı bir şekilde gerçekleşiyor. Film sizleri etkileyebilir. Objektif olarak inceler isek ortalama üstü bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.

Boxoffice verilerine göre vizyonda kaldığı 19 haftalık dönem boyunca yaklaşık 63 bin kişinin izlediği film kıyıda köşede kalmış, daha fazla insanın izleyerek keyif alması gereken bir yapım olarak izledikten sonra keyif verecek bir yapıda.

İzlerken yer yer sıksa da sabır gösterip sonunu getirdiğinizde buna değdiğini söyleyebilirim.

Filmin herkese hitap etmeyeceğini belirtelim. Bu sebeple pek fazla kişi tarafından izlendiğini tekrar belirtelim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz