Hakan: Muhafız 2.Sezon mini değerlendirme! (Spoiler içermez)

0

Son bir kaç yıl itibariyle artık diziler internet ortamından yayımlanır oldular. Özellikle arşivi geniş olan Netflix, ülkemize de yatırım yapmaya başladı. İlk Türk Netflix dizisi olan The Protector (Hakan: Muhafız) 26 Nisan‘da 2. sezonuyla tekrar yayımlandı.

Netflix yapacağı diğer Türk yapımlarıyla ya da bu dizinin 3. sezonuyla daha başarılı bir yapım yapabilecek mi merakla bekleyeceğiz.

Dizinin ilk sezonunda kendisinine Muhafız olduğu anlatılmaya çalışılan Hakan (Çağatay Ulusoy), ilk bölümlerde şaşırıyor ve idrak edemiyordu. (Diziyi izlemeyenler için spoiler vermeyelim) devamını platformdan izleyebilirsiniz.

Açık olmak gerekirse ilk sezon heyecanlı ve şaşalı geçmişti. Ben daha güzel bir yeni sezon beklerken, umduğumun olduğu söylenemez. Yorumları incelerseniz sizde görebilirsiniz.

Dizide aşka tutulan bir karakter olduğunu söyleyebilirim en azından. Öncelikle fragmandaki gibi Cüneyt Arkın dizi de rol almıyor. Narcos’da Nusret Gökçe‘nin olduğu gibi. Neyse, dizi tam anlamıyla İstanbul’u ölümsüzlerin yok etmesini engellemek üzerine kurulu olsa da, bambaşka bir havada geçiyor desem yeridir.

Ancak yine de kötü bir yapım değil. İzleyince bir sonraki bölümü merak edip hemen izleme durumu olabiliyor. İkinci sezon sadece 8 bölümden oluşuyor.

Fazla söyleyecek bir şey bulamadım açıkçası, dizi tam anlamıyla bir muhafızlık (korumacılık) dizi olana kadar bekleyeceğiz. 3. sezon yayımlandığında daha detaylı bir değerlendirme yapacağım.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz