EXXEN mobil uygulamaları yayımlandı. 1 Ocak 2021 tarihinde yayımlanan dijital platformun ilk etapta mobil uygulamaları yoktu. EXXEN Dijital Yayıncılık A.Ş. ismiyle yayımlanan uygulamaları indirerek üyeliğiniz dahilindeki içerikleri mobil platformlardan izleyebileceksiniz. ilk etapta tarayıcıdan oynatma desteği sağlanmıştı. Mobil entegrasyon sonrasında bu ihtiyaca gerek kalmadığı kesinleşmiş oldu.

Kısa süre içerisinde 100 bin yüklemeyi geçen uygulama tıpkı web sitesinde olduğu gibi tasarımsal olarak Netflix’i andırıyor. Ali Acun Ilıcalı tarafından ilan edilen üyelik ücretlerinden sonra deneme üyeliklerini alan yüz binlerce üyenin büyük bir çoğunluğu platforma devam etmeyeceğini söylüyorlar. Ancak gelecekte tıpkı Netflix ve BluTV’de olduğu gibi sabit bir kitle oluşacağına şüphe yok.

Mobil uygulamayı; Vivo X50 Lite, Tecno Camon 16 Premier ve LG Stylus 3 gibi modellerde test ettik ve sorunsuzca izleyebildiğimizi söyleyebiliriz. Aşağıdaki görseller mobil uygulamadan alınmıştır.

2020 yılında hızla yayılan HUAWEI App Gallery için EXXEN gelmedi. İlerleyen dönemlerde App Gallery için de gelmesi bekleniyor. Son olarak aşağıdaki bağlantılardan uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Google Play Store

Apple App Store

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz