Dip Dizisi Değerlendirme! Spoiler İçermez!

0
Dip dizisi

Google News Abone Ol

Yerli dijital içerik platformlarından olan Puhu TV’nin 3. özel yapımı olan Dip dizisi değerlendirmesi sizlerle…

Dip Dizisi Detayları?

Dizi temel olarak 2 karakter üzerine kurulmuş. İlker Kaleli’nin canlandırdığı karakter icra ettiği meslek ile tezatlık taşıyor. Diğer karakterimizi ise Neslihan Atagül Doğulu canlandırıyor. Henüz 3 bölümü yayınlanan dizideki oyunculuklar ile ilgili bir şey söylemek için biraz erken. Ancak İlker Kaleli canlandırdığı karakterin hakkını verecek gibi görünüyor.

Hikaye de kaliteli olduğunu belli eden bir çok işte olduğu gibi güzel bir yayılım söz konusu. Ancak sıkıcı ayrıntıların olabileceği – işleniş açısından – sinyalleri de yok değil. Gerçekçilikten uzaklaşacağı korkusu oluştu bende bir miktar.

Dip Dizisi Değerlendirme

Ülkemiz standartlarının üzerinde bir yapım olduğunu belirtmekte fayda var. Zira ülkemizde 1 hafta içerisinde 120 dakika uzunluğunda dizilerin senaryosu yazılıyor, çekiliyor ve yayına hazır olması gerekiyor. Ancak internet üzerinde bu süreç daha geniş bir zamanda gerçekleştiği için daha kaliteli işlerin çıkması daha olası. Ancak bunun kesin bir garantisi de yok pek tabi.

Konusu itibarıyla oldukça ilginç bir yapım Dip dizisi. Başka bir yazımızda görüşmek üzere. Daha fazlası için teknokroki.com‘u takipte kalın. Bildirimleri açmayı unutmayın!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz