Ant Man and The Wasp

Sinema dünyasında ana akım olmayan süper kahraman filmlerinden Ant-Man ilk filmiyle bizlerde güzel izlenimler bırakmıştı. Şimdi de Ant-Man and The Wasp ile karşımızda.

Devam filminden beklentimiz çok fazla değildi. Zira ilk filmde de çitayı oldukça yukarı çekmemişlerdi. Bu filmin eğlenceli olmadığı anlamına gelmesin. Zira gayet de keyifli sahneler mevcuttu.

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak ilk filmi izlemediyseniz de anlayabileceğiniz detayların olduğu çok aşırı sıkmayan bir hikayeye sahip olduğunu söyleyelim öncelikle. Ana karakterimiz Ant-Man’in bu kez bir partneri var. Bu partneri de Ant-Man kostümünü tasarlayan beyfendinin kızı.

Ant Man and The Wasp Review

Filmin ana akışı bir karakter üzerine kurulmamış. Bu açıdan çok güçlü bir senaryosu ve oyunculuk olmamasına rağmen keyifli sahneler olduğunu düşünüyorum.

Film ile ilgili fazla detay – hatta neredeyse hiç detay vermeyerek – vermeden yaptığımız bir başka değerlendirmemizin daha sonuna geldik. Bu sefer biraz kısa oldu.

Filme puan vermemiz gerekirse 5 üzerinde 3-3,5 puanı hak ediyor. Ortalamanın biraz üzerinde bir kalitede olduğunu tekrar etmemde yarar var. Fazla bir beklenti içerisine girdiğinizi zaten düşünmüyorum. O nedenle bir beklenti içerisinde olanların bundan bir an önce kurtularak gitmeleri daha iyi olacaktır. Zira hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Ant Man and The Wasp Review

Son olarak Marvel evrenindeki ilk kadın süper kahraman olarak seyirci ile buluşan Wasp’ı da belirtmeden geçemeyelim. Yakın gelecekte Captain Marvel ile Marvel da DC’den sonra süper kadın kahramanı için solo film yapacak. Merakla bekliyoruz.

Siz de film ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. İncelenmesini istediğiniz dizi ve filmleri erdinc@teknokroki.com adresi üzerinden iletebilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takip edebilirsiniz. İçeriklerimizden haberdan olmak için sosyal medyadan takip edebilir, anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz