Thodex, yeni üyelerine 2000000 Dogecoin hediye ediyor!

0
Thodex Dogecoin

Türkiye’nin lider kripto para borsası THODEX, 2.000.000 Dogecoin (DOGE) hediye ediyor. Piyasa değeri 1.4 milyar doları aşan son günlerin en popüler kripto para birimi Dogecoin sahibi olmak isteyenlerin yapması gereken ise, THODEX’e üye olmak. Kampanya kapsamında THODEX’e 3. seviye üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına, 150 Dogecoin yatırılacak. Sen de THODEX üyesi ol, sen de Dogecoin’den payını al.

Aylık 100 milyar TL’lik işlem hacmi ve yurt içi ile yurt dışında 500 bine yaklaşan üyesiyle Türkiye’nin lider kripto para borsası THODEX, kullanıcı dostu kampanyalarına bir yenisini ekledi. THODEX, 15 Mart-15 Nisan tarihleri arasında yeni üye olan kullanıcılarına, kripto para borsasının son ayların gözde coin cinsinden para birimi olan Dogecoin’i hediye edecek. Son bir yıl içinde hem ABD’den hem de Estonya’dan aldığı lisanslarla yurt dışındaki büyümesini de sürdüren ve bu alanda dünyanın en önemli kripto para borsalarından biri olmak için çalışan THODEX’in sloganı ise ‘THODEX 2.000.000 Dogecoin dağıtıyor! Sen de üye ol, 2 milyon Dogecoin’den 150’si senin olsun.’

En Geç 24 Saat İçinde Hesapta

Kampanya şartlarına göre THODEX’e yeni kayıt yaptırıp, 3. seviye üyeliği tamamlanan kullanıcıların hesabına, işlem yoğunluğuna göre en geç 24 saat içinde 150 Dogecoin aktarılacak. Böylece toplam 2.000.000 Dogecoin, THODEX’in yeni üyelerinin olacak. Kampanya, THODEX’e üye olmayan kullanıcıların yanı sıra kripto para borsalarına ilgi duyan tüm yatırımcıların katılımına açık.

ABD’li Zenginler Dogecoin’i Tercih Ediyor

Elon Musk ve Snoop Dogg gibi ünlüler tarafından ön planda tutulan kripto para cinsi olarak bilinen Dogecoin, ABD’nin NBA liginin ünlü basketbol takımı Dallas Mavericks tarafında da ödeme aracı olarak kullanılıyor.  Takımın sahibi ünlü milyarder Mark Cuban’ın da işaret etmesinin ardından her geçen gün yatırımcı sayısını artıran Dogecoin’in şu andaki piyasa değeri ise 1.4 milyar dolar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz