GZT Giresunspor fan token
GZT Giresunspor fan token

Karadeniz ekiplerinden GZT Giresunspor, Süper Lig’e yükselmenin şerefiyle birlikte taraftarlarına Fan Token müjdesini duyurdu. Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada 17-27 Kasım tarihleri arasında Fan Token için halka arz yapılacağı ve taleplerin toplanacağı paylaşıldı.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 17 Kasım Çarşamba günü saat 13.00’te Giresunspor’un GRS Token’ını arz edecek. 

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, GRS Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token GRS Token’ın ön satışı, 9 ay kilitli ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecektir.  

Kemal Cenk Erdem: “Futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye devam edeceğiz.”

Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Giresunspor ile GRS Token’ı arz etmekten mutluyuz. Bitexen olarak Giresunspor taraftarlarının ve Giresunspor Kulübü’nün taraftar token’lara gösterdikleri büyük ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine ve işlem çeşitliliğine sahip Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.”

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz