Ucuz AirPods Max versiyonu gelebilir!

0
Ucuz Airpods Max

Apple, 2020 yılının sonlarında üst seviye ses ve malzeme kalitesine sahip kafa üstü kulaklık modeli AirPods Max ürününü duyurmuştu. Ülkemizde de satışa sunulan ürünün fiyatı 5,699 TL olarak dikkat çekmişti. Şimdi ise ucuz bir AirPods Max versiyonu ile ilgili bilgiler ortaya çıktı.

Benzer ses deneyimi daha uygun fiyata sunan modeller olmasına karşın AirPods Max’i ayrıştığı en önemli nokta malzeme kalitesiydi. Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemenin kullanıldığı AirPods Max’in daha uygun fiyatlı bir versiyonu gelebilir. Güvenilir bir Apple sızıntı kaynağına göre 549 dolar (doğrudan kur çevirisiyle 4024 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulan AirPods Max’in uygun fiyatlı alternatifi 349 dolar (doğrudan kur çevirisiyle 2558 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemenin yerine plastik malzemenin kullanılacağı ucuz AirPods Max sürümü böylelikle daha hafif olabilecek. Böylelikle Apple, yeni kulaklık modelini daha geniş bir kullanıcı kitlesi ile buluşturma hedefiyle bu ürünü piyasaya sürebilir. Bilgiyi ortaya atan kaynak tanıtım tarihi ile ilgili net bir bilgi paylaşmadı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz